Modne kolczyki na wiosnę 2017 – zobacz trendy z wybiegów!

Przygotowywanie wiosennych stylizacji to doskonała okazja, by wyciągnąć ze szkatułek i woreczków ulubioną biżuterię i wyeksponować ją w swoich strojach. Szyje z naszyjnikami nie są już przysłaniane przez wełniane szale, szerokie rękawy płaszczy nie zasłaniają bransoletek, a zwiewne sukienki aż proszą się o podkreślenie kolorowym akcentem na uszach. Chciałabyś wykorzystać tę okazję i dobrać do ubrania modne kolczyki na wiosnę 2017? Przedstawiamy zdjęcia wprost z wybiegów największych domów mody z całego świata, dzięki którym dowiesz się, jakie kolczyki będą hitem tego sezonu!

Arteum.ro Unsplash.com

Modne kolczyki na wiosnę 2017 – zobacz trendy z wybiegów!

Polecamy także: Sukienki na wiosnę 2017: przewodnik po trendach

 

1. Masywne i ekscentryczne

Tendencje, za którymi podążyli w tym roku najważniejsi projektanci skłaniają się ku lookowi w stylu ekstrawaganckiej artystki, traktującej każde wyjście z domu jak prywatny modowy performance. W kolekcjach pojawiły się bowiem bardzo duże kolczyki – intensywnie kolorowe lub przepełnione ciężkimi, metalowymi elementami. Dzień spędzony w takich kolczykach z pewnością kończy się bólem płatków uszu, ale noszone przez kilka godzin, mogą dodać nam oryginalności i stać się widocznym dowodem na dystans do siebie i duże poczucie humoru!

 

Marni

 

Bally

 

Delpozo

2. Asymetria

Zdaniem projektantów, w związku z obowiązującym trendem asymetrii, w tym sezonie bardzo modne będzie noszenie tylko jednego kolczyka – koniecznie dużego i przyciągającego uwagę.

 

Philip Lim

 

Gucci

 

Juliana Jabour

Zajrzyj również: Modne buty na wiosnę 2017 – poznaj hity nadchodzącego sezonu!

3. Oryginalne nausznice

Nausznicom wróżono, że szybko wyjdą z mody jako nazbyt ekstrawaganckie i niedopasowane do codziennych stylizacji. Zdjęcia z wybiegów zapowiadających wiosenne stylizacje 2017 mówią jednak co innego… Nausznice nie tylko powrócą, ale będą też bardziej okazałe i wykonane z bardzo różnorodnych materiałów!

 

Rodarte

 

Delpozo

 

Rodarte

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (256 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...