Kobieta nie jedną ma twarz! – zobacz sama

Kobieca natura jest skomplikowana niczym budowa wielkiego centrum handlowego, zwłaszcza dla osoby, która się na tym nie zna. Codziennie przez nasze głowy przechodzi bowiem milion myśli. W co się dziś ubrać? Co zjem na obiad? Na jaki film pójść do kina? Co z moimi postanowieniami wiosennymi? U kobiet, które mają rodziny, tych myśli i planów jest jeszcze więcej. Kto więc zrozumie kobietę lepiej niż inna kobieta? Fotograf kobieta! Zobaczcie, jak razem z kobietą graficzką idealnie uchwyciły naszą nieokiełznaną i pełną zagadek naturę.

 Fu-Ku-0

Wiosna zagościła już na dobre! To w jaki sposób wykorzystamy te spóźnione promienie słoneczne i wiosenną atmosferę zależy tylko od nas. Właśnie z tej okazji w atelier fotograficznym Lindy Parys powstała ta niesamowita sesja zdjęciowa, która nam w redakcji bardzo przypadła do gustu 🙂 

 Fu-Ku-1

Niesamowita grafika, abstrakcja, kolor, oryginalne stylizacje i piękne kobiety pokazały, że wiosnę można chwytać garściami na różne sposoby! Na zdjęciach pojawiły się wiosenne postanowienia, które tak dobrze znamy! Pozbycie się zbędnych kilogramów, nowa garderoba, fryzura – z tym borykamy się po każdej zimie. Dziewczyny z Fu-Ku, we współpracy z graficzką Katarzyną Gwoździk, pokazały jednak, że można mieć dystans do siebie i swoich uprzedzeń. Pokazały, że warto wejść w nowy sezon z przymrużeniem oka! Niech każda z nas ma swoją wiosnę! A jak Wam się to podoba?

Modelki: Agata Kmieć, Marta Gajewska; Make-up, stylizacja, fryzury: Agnieszka Jarosz, Ilustracje: Katarzyna Gwoździk, Foto: Linda Parys, Więcej na www.fu-ku.pl oraz www.facebook.com/Fukuizm

Fu-Ku-5

Fu-Ku-2

Fu-Ku-3

Fu-Ku-4

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  15 lipca 2013 14:32

    Bardzo fajne,zdecydowanie powinnyśmy mieć więcej dystansu do siebie.Ciszyć się tym co mamy,stawiać sobie realne cele,dążyć do nich i więcej się uśmiechać.

    Odpowiedz
  2. dudqa  24 lipca 2013 15:36

    Bardzo fajnie to wyszło

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany