Kobieca stylizacja inspirowana naturą

Natura jest źródłem wielu inspiracji… Silnym trendem obecnego sezonu są motywy fauny i flory, naturalne materiały oraz tkaniny je imitujące. Świetnie sprawdzają się one latem, gdy każda z nas marzy o bliskości przyrody. Dzisiejszy look to doskonały przykład tego, jak wpleść nieco stylu eko do letnich outfitów, poza tym, dużym plusem stylizacji są oczywiście oryginalne dodatki inspirowane naturą. Przyjrzyjcie się temu lokowi bliżej!

Dobrze dobrane akcesoria potrafią odmienić każdy zestaw. Dzisiejsza stylizacja składa się z minimalistycznej, zielonej sukienki letniej z domieszką lnu, espadryli z naturalnego materiału, torebki i naszyjnika z motywem zwierzęcym oraz okularów w kolorach ziemi. Stylizacja to idealny pomysł na randkę pod chmurką, miejski spacer czy spotkanie z przyjaciółkami.

Zwyciężczynią dzisiejszych Trendów Dnia zostaje justi912. Gratulujemy!

#diabełtkwiwszczegółach

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne już wystartowały, a wylicytowane przedmioty wkrótce trafią do zwyciężczyń. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do jej tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#bohochic

#dziewczynakowboja

#owocowylook

#wakacyjnetshirty

Inspiracji możecie poszukać w naszych modowych artykułach! Jak zawsze przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kathe  11 czerwca 2018 12:43

  Świetne

  Odpowiedz
 2. Ewcia  11 czerwca 2018 18:14

  Podoba mi się!

  Odpowiedz
 3. martucha180  11 czerwca 2018 19:11

  Ja bym zmieniła buty…

  Odpowiedz
 4. Aromer0209  25 czerwca 2018 12:21

  Oryginalna torebka, taka wyjątkowa 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany