Klub Urody KobietaMag.pl: jesienne testowanie od SheFoot – Złota maska do stóp w formie skarpet!

Po jesieni skóra naszych stóp może wołać o pomoc. Bronią w walce z jej przesuszeniem są oczywiście kosmetyki. W ramach naszego Klubu Urody KobietaMag.pl z radością zapraszamy Was, drogie Czytelniczki, na wyjątkowe testowanie nowości od SheFoot. Złota zmiękczająca maska do stóp w formie skarpet to produkt, który pokochacie!

Ta luksusowa maska do stóp w formie efektownych złotych skarpetek pozwoli przywrócić stopom niezwykłą miękkość i aksamitną gładkość. Kosmetyk pozwala cieszyć się dobrodziejstwem kosmetycznego zabiegu we zaciszu własnego domu, co z pewnością docenią wszystkie urodomaniaczki. Maska sprawia, że szorstkość znika, a skóra jest dobrze nawilżona. Stopy odzyskają więc dobrą kondycję i blask!

maska shefoot

Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami złotą zmiękczającą maskę do stóp w formie skarpet od SheFoot

W produkcie można znaleźć m.in. mocznik, czyli substancję o działaniu nawilżającym, która pomaga zmiękczyć i wygładzić skórę stóp poprzez zwiększenie jej zdolności do zatrzymywania wody. Do tego zawarte są w nim także peptydy, które pomagają wzmocnić jej strukturę i poprawić elastyczność. Obecne w masce masło shea to pierwsza pomoc w regeneracji skóry pękającej, suchej, odwodnionej. Wisienką na torcie jest kolagen oraz złoto, które dodaje stopom blasku i gwarantuje efekt rozświetlenia.

SheFoot zmiękczająca maska do stóp

Link do zapisów na Testy:

Shefoot, Złota zmiękczająca maska do stóp w formie skarpet

Spośród wszystkich zgłaszających się do akcji Czytelniczek wyłonimy aż 10 osób, do których wyślemy produkt. Po otrzymaniu kosmetyku prosimy Was o napisanie swojej opinii w formie recenzji.

Jak zgłosić się do testowania?

Aby zgłosić się do testowania, wystarczy kliknąć w powyższy link i wysłać pod produktem swoje zgłoszenie w formie komentarza (wystarczy komentarz, w którym wyrażacie chęć zgłoszenia się do testów, np. „Zgłaszam się”, „Chcę wziąć udział w testowaniu”). Wyniki naboru ogłosimy 12.09 br. Powodzenia!

Uwaga! By wziąć udział trzeba mieć zarejestrowane na naszym portalu konto i aktywną zakładkę dla testerek! Nie masz aktywnej zakładki? Wyślij nam maila z prośbą o aktywację!

Do KLUBU URODY i zapisów do testów możesz także wejść tym linkiem: KLUB URODY.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (32 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  5 września 2023 21:22

    chciałoby się testować 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany