Klub Urody KobietaMag.pl: Wybrałyśmy Czytelniczki, które przetestują nowe kosmetyki z linii stopNACZYNKA pro skin marki FLOSLEK Pharma!

Kończymy poszukiwania Testerek idealnych kosmetyków z linii stopNACZYNKA pro skin marki FLOSLEK Pharma. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na chwilę, gdy będziemy mogli wyłonić 10 szczęśliwych osób, które otrzymają niepowtarzalną okazję do przetestowania innowacyjnych produktów stopNACZYNKA pro skin. Czy jesteś jedną z wybranych? Przekonaj się, czy znalazłaś się na liście szczęśliwców!

FLOSLEK Pharma kontynuuje swoją misję tworzenia kosmetyków najwyższej jakości, tym razem wprowadzając na rynek pielęgnacyjny linię stopNACZYNKA pro skin. Linia ta została stworzona z myślą o potrzebach osób ze skórą naczynkową. Specjalnie opracowana formuła kosmetyków stopNACZYNKA pro skin pozwala nie tylko skutecznie zredukować widoczność naczynek, ale również pielęgnować wrażliwą skórę, przywracając jej zdrowy, promienny wygląd. Teraz, aż 10 Testerek będzie miało szansę przekonać się na własnej skórze, jak bardzo te kosmetyki mogą zmienić ich codzienną pielęgnację.

Czas sprawdzić, czy zakwalifikowałaś się do testowania zestawu z tej serii. Przekonajcie się, czy to właśnie Wy będziecie mogły sprawdzić ich skuteczność.

Informację o wynikach rekrutacji znajdziecie w poniższych linkach:

Wybrane Testerki prosimy o kontakt mailowy i podanie danych do wysyłki: redakcja@kobietamag.pl

Gratulujemy wszystkim naszym Testerkom i życzymy przyjemnej i skutecznej pielęgnacji z marką FLOSLEK Pharma. Po dwóch tygodniach testowania otrzymanych kosmetyków, prosimy Was o napisanie pięciu osobnych recenzji dla każdego z otrzymanych produktów i zapisanie ich w dedykowanej testom zakładce. Zdjęcia produktów będziemy premiować dodatkowymi punktami, ale to Wasze recenzje są dla nas najważniejsze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (35 głosów, średnia: 4,86 z 5)
zapisuję głos...