Klub Urody KobietaMag.pl: Wybrałyśmy Czytelniczki, które przetestują kosmetyki A+D+E+K care marki FLOSLEK Pharma!

Nabór na poszukiwanie Testerek najnowszej linii kosmetyków A+D+E+K care marki FLOSLEK Pharma został zamknięty. Właśnie wyłoniłyśmy 10 osób, które będą miały okazję zapoznać się nowościami FLOSLEK Pharma. Sprawdź, czy znalazłaś się na liście!

Tydzień temu ogłosiłyśmy poszukiwania Testerek kosmetyków marki FLOSLEK Pharma opartych na skutecznym połączeniu witamin A+D+E+K o wielokierunkowym działaniu naprawczym, wzmacniającym, odżywczym oraz regenerującym skórę. Preparaty w naturalny sposób przygotowują skórę na ekspozycję słoneczną. Zapewniają doskonałe nawilżenie, odżywienie, poprawę jędrności i elastyczności skóry oraz spłycenie zmarszczek. Niwelują także objawy stresu i oznaki zmęczenia. Rozświetlają poszarzałą cerę i przywracają jej blask. Są bardzo dobrze tolerowane. Ponadto, to kosmetyki wegańskie i nie zawierają laktozy ani glutenu.

Czas sprawdzić, czy zakwalifikowałaś się do testowania zestawu z tej serii. Przekonajcie się, czy to właśnie Wy będziecie mogły sprawdzić ich skuteczność.

Informację o wynikach rekrutacji znajdziecie w poniższych linkach:

Gratulujemy wszystkim naszym Testerkom i życzymy przyjemnej i skutecznej pielęgnacji z marką FLOSLEK Pharma. Po dwóch tygodniach testowania otrzymanych kosmetyków, prosimy Was o napisanie trzech osobnych recenzji dla każdego z otrzymanych produktów i zapisanie ich w dedykowanej testom zakładce. Zdjęcia produktów będziemy premiować dodatkowymi punktami, ale to Wasze recenzje są dla nas najważniejsze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (29 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. nungal  15 listopada 2022 12:31

  dziękuję za wyróżnienie!

  Odpowiedz
 2. eliza461  15 listopada 2022 12:37

  Pięknie dziękuje <3

  Odpowiedz
 3. janka1312  15 listopada 2022 18:39

  życzę miłego testowania 🙂

  Odpowiedz
 4. ewalub  17 listopada 2022 12:21

  Super! Jestem bardzo ciekawa tych kosmetyków

  Odpowiedz
 5. Hidari11  20 listopada 2022 08:40

  Dziękuję 🙂

  Odpowiedz
 6. fiona  31 grudnia 2022 14:50

  gratki!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany