Klub Urody KobietaMag.pl: testowanie zestawu kosmetyków AVA Active Beauty

Aktywne kobiety często szukają takich produktów kosmetycznych, które poprawiają kondycję ciała i jego wygląd. Ważne dla nich jest także to, aby te produkty oferowały także ochronę przed zanieczyszczeniem powietrza i szkodliwym działaniem promieni UV. Drogie Czytelniczki, jeśli zaliczacie się do aktywnych, świadomych kobiet w ramach naszego Klubu Urody KobietaMag.pl zapraszamy Was na wyjątkowe testowanie serii 3 kosmetyków AVA Active Beauty, która efektywnie działa na skórze podczas wysiłku fizycznego.

Laboratorium Kosmetyczne AVA odpowiada na trend Active Beauty wprowadzając na rynek nową serię kosmetyków współtworzoną z Mistrzem Polski w Siatkówce Kobiet – ŁKS Commercecon Łódź.

Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami zestaw 3 kosmetyków AVA Active Beauty

Linia kosmetyków AVA Active Beauty skierowana jest do osób prowadzących aktywny tryb życia zapewniają kompleksowe rozwiązania pielęgnacyjne. Starannie dobrane produkty mają za zadanie spełniać specyficzne potrzeby skóry podczas i po treningu, jednocześnie chroniąc ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz wspierając jej regenerację i odnowę.

Trend Active Beauty to odpowiedź na potrzeby konsumentów poszukujących produktów łatwych w użyciu. Mają one efektywnie działać na skórze podczas wysiłku fizycznego i poprawiać kondycję ciała i jego wygląd. Kosmetyki dla osób aktywnych mają zatem wspierać podczas treningu, przygotowując ciało do wysiłku. Ważne jest także, aby relaksowały mięśnie po ćwiczeniach.

W skład zestawu do testowania AVA Active Beauty wchodzą 3 kosmetyki:

Linki do zapisów na Testy (UWAGA: prosimy zgłaszać się dla każdego produktu oddzielnie)

Krem matująco-nawilżający SPF 25 AVA Active Beauty

Mgiełka utrwalająca makijaż AVA Active Beauty

Rozświetlający balsam do ciała AVA Active Beauty

Spośród wszystkich zgłaszających się do akcji Czytelniczek wyłonimy 10 osób, do których wyślemy zestawy składające się z 3 wymienionych wyżej produktów AVA Active Beauty. Po otrzymaniu kosmetyków prosimy Was o napisanie swojej opinii w formie recenzji – dla każdego produktu osobno w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

Jak zgłosić się do testowania?

Aby zgłosić się do testowania, wystarczy kliknąć w każdy powyższych trzech linków i wysłać pod każdym produktem swoje zgłoszenie w formie komentarza  (wystarczy komentarz, w którym wyrażacie chęć zgłoszenia się do testów, np. „Zgłaszam się”, „Chcę wziąć udział w testowaniu”).  Jeżeli prowadzicie konto na mediach społecznościowych – dajcie nam o tym także znać w komentarzu. Wyniki naboru ogłosimy 2 kwietnia 2024r. Powodzenia!

Uwaga! By wziąć udział trzeba mieć zarejestrowane na naszym portalu konto! 

Do KLUBU URODY i zapisów do testów możesz także wejść tym linkiem: KLUB URODY.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (31 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  23 marca 2024 21:00

    świetna marka

    Odpowiedz
  2. ewalub  23 marca 2024 22:26

    ciekawe produkty

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany