Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami nowe sztyfty do pielęgnacji stóp FLOSLEK Balerina w uroczych, wygodnych opakowaniach!

Jesteś zmęczona wieczną walką z nieestetyczną, rogowaciejącą skórą na piętach? Masz dość brzydkich i bolesnych pęknięć, którym trzeba poświęcać mnóstwo czasu i uwagi? Przetestuj z nami dwa nowe sztyfty do stóp od marki FLOSLEK, znanej z produktów wysokiej jakości! Ubrane z praktyczne, zabawne opakowania pozwolą Ci zadbać o stopy w każdym miejscu i okolicznościach w błyskawiczny sposób. Nie czekaj! Daj się zaprosić do zabawy i pozwól swoim stopom tańczyć, roztaczając blask!

Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami nowe sztyfty do pielęgnacji stóp FLOSLEK Balerina w uroczych, wygodnych opakowaniach!

 

W skład zestawu testowego wchodzą 2 sztyfty pielęgnacyjne do stóp:

Każda testerka, którą wyłonimy spośród zgłaszających się Czytelniczek – a będzie ich aż 10! – otrzyma do wypróbowania dwa sztyfty do stóp o różnych formułach (pielęgnacyjnej i leczniczej), ubranych w urocze szaty graficzne z małą baleriną i serduszkami. W naborze do testów może uczestniczyć każda z Was, niezależnie od wieku czy typu skóry. Zgłaszajcie swój udział i dajcie się porwać do tańca niczym piękne baleriny!

 

www.pixabay.com

Aby zgłosić się do testowania wystarczy kliknąć na każdy z dwóch powyższych linków (Sztyft SOS kuracja do pięt z mocznikiem i alantoiną oraz Sztyft SOS przeciw otarciom i pęcherzom z witaminą E i centella asiatica) i wysłać swoje zgłoszenia w formie komentarzy.

Do KLUBU URODY i zapisów do testów możesz także wejść tym linkiem: KLUB URODY

Wyniki naboru ogłosimy za 7 dni od tej chwili. Powodzenia!

 

Nie masz aktywnej zakładki dla testerek? Wyślij nam maila z prośbą o aktywację!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (83 głosów, średnia: 4,94 z 5)
zapisuję głos...