Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami kosmetyki dla cery dojrzałej AVA Red Wine Care z ekstraktem z czerwonego wina z Bordeaux!

Dojrzała skóra potrzebuje szczególnej troski i innowacyjnych rozwiązań, które sprostają jej wymaganiom. Z myślą o tych oczekiwaniach Laboratorium Kosmetyczne AVA, słynące z wysokiej jakości składów (potwierdzonych certyfikatem ECOCERT), stworzyło linię kosmetyków RED WINE CARE, bazującą na ekstrakcie ekskluzywnego czerwonego wina z Bordeaux. Teraz nasze Czytelniczki mają okazję osobiście sprawdzić jego dobroczynne działanie. Zapraszamy na zimowe testowanie trzech wyjątkowych kosmetyków!

Starożytni Grecy wierzyli, że czerwone wino jest napojem bogów zasiadających na Olimpie. Nic dziwnego – zawarte w nim polifenole to prosta i naturalna recepta na młodość! Skutecznie zwalczają one wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się komórek, a dodatkowo zwiększają jędrność skóry, niwelują zmarszczki i chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przedłużają także żywotność komórek skóry, aktywując w nich białka długowieczności, opisywane jako SIRT. Weź udział w testowaniu nowej serii kosmetyków AVA RED WINE CARE i przekonaj się o ich działaniu, częstując swoją skórę lampką wybornego wina!

Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj z nami kosmetyki dla cery dojrzałej AVA Red Wine Care z ekstraktem z czerwonego wina z Bordeaux!

 

W skład zestawu testowego wchodzą 2 kremy i serum do twarzy RED WINE CARE:

 

Każda z pięciu testerek, którą wyłonimy spośród zgłaszających się Czytelniczek, otrzyma do wypróbowania dwa kremy do twarzy (na dzień i na noc) oraz odmładzające serum – czyli pełną serię kosmetyków AVA RED WINE CARE. W naborze do testów może uczestniczyć każda z Was, jednak zachęcamy do zgłoszeń właścicielki cery dojrzałej, bo to do nich adresowane są kosmetyki z tej linii. Zgłaszajcie swój udział i zastąpcie wieczorną lampkę wina, bogatym winnym rytuałem godnym prawdziwej bogini!

www.unsplash.com; Tengyart

Aby zgłosić się do testowania, wystarczy kliknąć na każdy z trzech powyższych linków (Krem na dzień do skóry dojrzałej, Krem na noc do skóry dojrzałej, Skoncentrowane serum do skóry dojrzałej ) i wysłać swoje zgłoszenia w formie komentarzy.

Do KLUBU URODY i zapisów do testów możesz także wejść tym linkiem: KLUB URODY

Wyniki naboru ogłosimy za 7 dni od tej chwili. Powodzenia!

 

Nie masz aktywnej zakładki dla testerek? Wyślij nam maila z prośbą o aktywację!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,97 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Skosa Sandra  29 listopada 2020 09:51

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 2. Jaworka  1 grudnia 2020 10:41

  Super kosmetyki

  Odpowiedz
 3. malinowaja  2 grudnia 2020 16:48

  Wow, opis bardzo zachęcający 🙂 Brzmią i wyglądają ciekawie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany