Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj nowe masełka do rąk od marki FLOSLEK o trzech różnych formułach, inspirowanych koreańskimi kosmetycznymi łakociami!

Masz już dość przesuszonej skóry dłoni, szorstkiej od ciągłego mycia i dezynfekowania? Marzysz o ukojeniu rąk szybko wchłaniającym się kremem o bogatej formule i słodkim zapachu, który będzie zachęcał Cię do regularnej pielęgnacji i towarzyszył w każdych okolicznościach? Zapraszamy do przetestowania nowości od znanej i lubianej marki FLOSLEK, słynącej z wysokiej jakości. Czeka na Ciebie seria trzech masełek do rąk inspirowanych koreańskimi kosmetykami!

Klub Urody KobietaMag.pl: Przetestuj nowe masełka do rąk od marki FLOSLEK o trzech różnych formułach, inspirowanych koreańskimi kosmetycznymi łakociami!

 

W skład zestawu testowego wchodzą 3 masełka do rąk:

Każda wyłoniona przez naszą redakcję testerka – a będzie ich aż 10! – otrzyma trzy masełka do rąk FLOSLEK o różnych formułach, zapachach i uroczych szatach graficznych! Do testów może zgłosić się każda z Was, niezależnie od wieku czy typu skóry. Zapiszcie się do zabawy i dajcie się porwać słodkim jak lato kosmetycznym łakociom, które zmieszczą się nawet w damskiej kopertówce czy futerale typu nerka, tak chętnie noszonego przez nas podczas wakacji!

www.unsplash.com

Aby zgłosić się do testowania wystarczy kliknąć na każdy z trzech z powyższych linków (Regenerujące masełko do rąk „Magnolia”, Odżywcze masełko do rąk „Figa”, Anti-aging masełko do rąk „Wanilia”) i wysłać swoje zgłoszenia w formie komentarzy.

Do KLUBU URODY i zapisów do testów możesz także wejść tym linkiem: KLUB URODY

Wyniki naboru ogłosimy za 10 dni od tej chwili. Powodzenia!

 

Nie masz aktywnej zakładki dla testerek? Wyślij nam maila z prośbą o aktywację!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,91 z 5)
zapisuję głos...