Klinika SASKAMED rekomenduje: Thermi Tight – modelowanie sylwetki na wiosnę

Thermi Tight to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Amerykański i europejski HIT 2016 roku zrewolucjonizował świat branży beauty. Jak działa?

Thermi Tight to idealny zabieg na wiosnę i świetny sposób na modelowanie sylwetki oraz leczenie cellulitu. Wykorzystuje on technologię ciepła! Zapewnia pacjentowi komfortowy oraz niezwykle skuteczny zabieg, który przynosi bezpieczne i przewidywalne rezultaty. Dr Rafał Kuźlik z kliniki SaskaMed rekomenduje go swoim pacjentom mając pewność, że naprawdę działa, a nie jest kolejnym chwytem marketingowym. Na czym polega zabieg? Dla kogo jest przeznaczony? Jak szybko daje rezultaty? Sprawdźcie!

Thermi Tight

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. prasowe

Thermi Tight: Na czym polega zabieg?

Zabieg wykorzystuje technologię ciepła (Radiofrekwencji Iniekcyjnej), by uzyskać napięcie skóry. Podczas procedury, temperatura ciała jest monitorowana i regulowana przez system komputerowy. Dzięki temu lekarz specjalista perfekcyjne dopasowuje moc działania Thermi Tight, zachowując bezpieczeństwo i sprawiając, że pacjent uzyskuje zadowalające go rezultaty. Zabieg jest mikroinwazyjny, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Trwa około godziny.

Thermi Tight

Thermi Tight: Dla kogo jest przeznaczony? 

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą odzyskać jędrność i napięcie skóry twarzy, brzucha, ud, pośladków oraz ramion. Mogą po niego sięgać kobiety po ciąży i chcące poprawić kształt biustu. Zabieg daje też niesamowite efekty przy modelowaniu twarzy (podbródek i policzki).

Co ważne, zabieg można wykonać na brzuch i piersi podczas jednej sesji. Nawet miesiąc po ukończeniu karmienia piersią! To bardzo dobra wiadomość dla kobiet po porodzie i ciąży, niepokojących się o powrót do dawnej kondycji oraz wyglądu.

Thermi Tight

Thermi Tight: Jakie daje efekty?

Ujędrniania wiotką skórę, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit. Z powodzeniem likwiduje podwójny podbródek oraz tzw. chomiki, które są problemem estetycznym, tak samo dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Usuwa m.in. motylki (wiotka skóra ramion), poprawiamy skórę nad kolanami, podnosi biust, modelujemy obwisły brzuch oraz boczki. 

Thermi Tight

Thermi Tight: Jakie szybko daje rezultaty?

Metoda jest niezwykle skuteczna i w większości przypadków wystarczy jeden zabieg, by odczuć kolosalną zmianę oraz zadowalający efekt. Pierwsze rezultaty są widoczne już po miesiącu, ale skóra pracuje cały czas. Odbywa się w niej przebudowa kolagenu, która trwa nawet kilka lat!

Thermi Tight

Thermi Tight: u Rafała Kuźlika w SaskaMed

W SaskaMed zabiegi Thermi Tight cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Korzysta z nich  wiele gwiazd, przykładających uwagę do naturalnych i nieinwazyjnych metod! Dr Rafał Kuźlik serdecznie zaprasza do kliniki SaskaMed. Poniżej adres i dane kontaktowe.

 Klinika SaskaMed, Dr Rafał Kuźlik

ul. Nowaka Jeziorańskiego 48, Warszawa

 tel. 517 034 524; 22 749 16 02

strona: www.saskamed.pl

e-mail: info@saskamed.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...