Kieszonkowa przyjaciółka dziewczynek

Pierwsze lata nauki w szkole to dla większości dzieci niemałe wyzwanie. Trzeba siedzieć w ławce, uważać na zajęciach, ćwiczyć pisanie i odrabiać lekcje. Dużo obowiązków, niewiele czasu na zabawę, a do tego niełatwo o przyjaciela. Dlatego w plecaku małych uczniów zawsze znajdzie się miejsce na ukochaną zabawkę i to, dlatego dziewczynki tak bardzo kochają Polly Pocket – kieszonkową przyjaciółkę, którą zawsze można mieć przy sobie.

Polly Pocket™ to bohaterka animowanej serii filmów o tym samym tytule i jedna z kultowych zabawek końcówki lat 90-tych XX w., którą bawiły się ówczesne dziewczynki – obecne mamy najmłodszych uczennic szkół podstawowych. Kolorowa maleńka laleczka, która dzięki bajkowej „minimocy” zmniejsza się do kieszonkowych rozmiarów, udowadnia od 20 lat, że mały świat szkolnej rzeczywistości, zaskakujące przygody oraz przeciwności losu łatwiej pokonywać, kiedy ma się przy sobie przyjaciółkę.

 

Mały świat i wielkie przygody!

Polly Pocket uosabia prawdziwie „dziewczyński” świat zamknięty w małych, barwnych pudełeczkach. Nieduże zestawy z uchwytem pozwalają zabrać zabawkę na lekcje, na plac zabaw, czy szkolną wycieczkę. Dzięki czemu uczennice podczas przerw lub chwil spędzanych w szkolnej świetlicy mogą skorzystać ze wsparcia maleńkiej przyjaciółki oraz zaangażować koleżanki do wspólnej zabawy. Mogą razem odkrywać wielki świat, przeżywać niezwykłe przygody i uczyć się przyjaźni. Te chwile, spędzone na spontanicznej aktywności, dają dziewczynkom szansę na poznanie mocy działania, ale przede wszystkim rozwijają ich kreatywność.

 

Wielki powrót Polly Pocket!

Obecnie Polly Pocket – zabawka z historią, którą znają i kochają zarówno mamy jak i dziewczynki – przeżywa swój wielki come back. Laleczki są dostępne w kilku, zupełnie nowych zestawach, które podczas zabawy stają się dla dziewczynek narzędziem do zaspokajania naturalnej potrzeby poznawania i rozumienia otaczającego świata i samych siebie. Dzięki zabawie mogą wyrażać uczucia, pragnienia i marzenia, poznają świat realny oraz uczą się tworzyć swoje pierwsze więzi międzyludzkie. Dziewczynki potrzebują do tego jednak towarzystwa, zarówno tych prawdziwych jak i zabawkowych przyjaciółek.

 

O Polly Pocket™

Polly Pocket™ – to pogodna, ciekawa świata i niezwykle odważna dziewczynka, bohaterka animowanej serii filmów o tym samym tytule i ukochana, od lat 90-tych XX wieku, zabawka dziewczynek. Polly odziedziczyła po babci magiczny medalion – a wraz z nim zaklętą w jego środku MINIMOC! Dzięki niej Polly może zmniejszać się do miniaturowego rozmiaru, a jej świat i przygody stają się większe niż kiedykolwiek!

 

 

Kieszonkowe, najmniejsze zestawy Polly Pocket™ składają się zazwyczaj z jednego motywu tematycznego, np. urodzinowe przyjęcie – pokoik zabaw czy salka nauki, dwóch niespodzianek, maleńkiej lalki oraz trzech akcesoriów do zabawy takich jak gitara, mikrofon, skrzynia skarbów czy deskorolka.

 

 

 

 

 

 

Większe zestawy Polly Pocket™ kryją w sobie jeden motyw tematyczny, np. cukiernia-restauracja dla lalek, kula śnieżna czy zabawa na plaży. Kryją także sekretne okienka lub drzwiczki, maleńkie laleczki i zróżnicowane akcesoria do zabawy, takie jak zimowe akcesoria, saneczki, deska snowboardowa, skuter czy mikrofon.

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej zestawów Polly Pocket™:

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  24 maja 2019 12:26

  Córce by się spodobał taki zestaw 🙂

  Odpowiedz
 2. Redakcja  24 maja 2019 19:39

  Zestawy są w naszym konkursie do wygrania 🙂 Warto spróbować!

  Odpowiedz
  • Kika07645  24 maja 2019 21:42

   Po głowie wlasnie krąży mi jakis pomysł na odpowiedz 🙂

   Odpowiedz
  • Kika07645  24 maja 2019 21:43

   Szczególnie, że jest to super zestaw na wyjazdy, mała torebeczka a ile może byc zabawy 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany