Kazuki dla adidas Originals by Originals czyli tokijski look dla naszych chłopaków, narzeczonych i mężów

Kazuki to mistrz dbałości o szczegóły i technologicznych rozwiązań. Fani miejskich klimatów w industrialnym wydaniu i adidas Originals będą zachwyceni. Projektant jak zawsze stanął na wysokości zadania i jego projekty wprost powalą Was na kolana. Oto miejski styl w tokijskim wydaniu.

Tokijska kolaboracja czyli Kazuki

Jak co roku ceniony tokijski projektant zaprosił do współpracy kilka osobowości. Ian Brown, brytyjski muzyk miał wpływ na powstanie butów z jego podobizną bazujących na modelu ZX ADV. Azuma, japoński mistrz kwiatów, przyczynił się do stworzenia kurtki i koszulek z motywem roślinnym. I na koniec nieco zaskakująca współpraca. Co wspólnego może mieć biżuteria z butami? Otóż Kazuki, współpracując z Jame Home Made, japońską marką biżuterii inspirowanej ulicznym stylem, stworzył współczesne modele butów bazując na klasycznych Stan Smith 80?s. W projektach wykorzystał elementy biżuterii proponowanej przez markę JHM.

Bazą całej kolekcji są różne odcienie szarości od czasu do czasu łączone z mocna czerwienią bądź kontrastującą bielą. Wszystko jakby poszarpane i w stylu ?na cebulkę?. Spod kurtek wystają bluzy, pod tymi widać T-shitry. Niektóre elementy odzieży są tak zaprojektowane, by w dowolnym momencie odciąć np.: kawałek nogawki spodni albo cześć bluzy i tym samym kompletnie zmienić styl odzieży. Całość koncepcji dopełniają nieprzemakalne materiały, nieprzepuszczające wody suwaki, mnóstwo kieszeni, kaptury i sznurki. Ta kolekcja idealnie oddaje ducha tokijskiej ulicy i daje duże pole do zabawy modą. Zobacz więcej Trendów Sezonów

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (402 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:adidas prezentuje trenera miCoach czyli twoja komórka twoim trenerem | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

  2. Pingback:adidas Originals przedstawia kolekcję dla kobiet wiosna/lato 2011 | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany