Katarzyna Żak twarzą kolekcji Dinamico

Nowa kolekcja wywodzącej się z Rzymu marki Ciriana nosi nazwę Dinamico i jest adresowana do kobiet aktywnych, dynamicznych i eleganckich, które dobrze czująh się w ponadczasowych klasycznych kreacjach. Ambasadorką marki Ciriana w Polsce została niedawno znana polska aktorka, Katarzyna Żak, która – jak sama przyznaje – w sukienkach Ciriany czuje się wyjątkowo dobrze i kobieco.

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (10)

 

W jesienno-zimowej propozycji marki znajdziemy świetnie skrojone i doskonale odszyte kreacje do pracy, sukienki koktajlowe i wieczorowe wykonane z wysokiej jakości włoskich tkanin. W tym sezonie Ciriana proponuje stonowane pastelowe kolory: szarości, błękity i brudny róż oraz dynamiczne, lekko połyskujące srebro w kilku tonacjach. Nie brakuje też mocniejszych akcentów krwistej czerwieni i kobaltu oraz ponadczasowej bieli i czerni.

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (9)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (8)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (7)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (6)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (5)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (4)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (3)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (2)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (1)

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak

Ciriana Dinamico Katarzyna Zak (11)

Projekty Ciriany można zamówić w całej Europie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki www.ciriana.it, a niedługo zostanie otwrty pierwszy shoroom marki w Polsce. Zobaczcie zdjęcia wizerunkowe kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (144 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...