Katarzyna Figura – Ambasadorka marki Hair Lab

Katarzyna Figura, Ambasadorka marki Hair Lab, wystąpiła w kolejnym filmie reklamującym warszawską Klinikę Włosów. Tym razem, film został nakręcony w Teatrze Dramatycznym, z którym aktorka jest związana od 2006 roku. Zostanie on wykorzystany w kampanii SM (Facebook, Youtube) oraz szeroko zakrojonych działaniach w internecie.

Katarzyna Figura dla Hair Lab

W okresie świąteczno karnawałowym szczególną uwagę poświęca się wyglądowi i wizerunkowi. Dlatego właśnie w tym czasie planowane są działania, które mają zachęcić panie do zadbania o ważny atrybut kobiecej urody jakim są włosy.

?Dzięki Klinice Hair Lab nasza wizja i poprawa jakości naszego życia są możliwe. A to jest ważne, bo im lepiej się czujemy we własnej skórze, im bardziej siebie akceptujemy, taki przekaz rzeczywiście w świat wysyłamy…To nie jest kwestia czy się sobie podobam. To jest kwestia psychologii. Jeżeli istnieją metody, możliwości i znajomość sprawy taka jaka występuję w Hair Lab, to jesteśmy w stanie bardzo sobie pomóc. I to właśnie nie tylko w tej dziedzinie i na polu estetycznym, ale w dużym stopniu psychologicznym.? ? tak swoją dotychczasową współpracę z Hair Lab komentuje Katarzyna Figura.

Katarzyna Figura dla Hair Lab

Do filmu, ktory został udostępniony internautom w listopadze, zostały zaaranżowane i dodane ujęcia z Teatru Dramatycznego. Katarzynę Figurę można podziwiać na stałe na deskach teatru, między innymi w takich sztukach jak Persona Marilyn, Alicja, Alina na zachód a  już wkrótne w Kupieckich Kontraktach Elfriede Jelinek.

?W każdej ze sztuk mam zupełnie inaczej zaaranżowane włosy. Grając w Alicji, mój obecny wygląd bardzo się przydał do kreacji autentycznej postaci Czerwonej Królowej. – komentuje aktorka i dodaje: „Włosy są bardzo ważnym elementem w kreacji, dlatego że potrafią nie do poznania zmienić wizerunek, współptworzą postać. Po jednej z aranżacji Hair Lab, w serialu Komisarz Alex, nawet  najbliższe osoby nie byly w stanie mnie poznać na zdjęciu”.

W pracy aktorskiej, czasami nawet po kilka razy dziennie trzeba zmienić stylizację i uczesanie. Zaaranżowanie każdego wizerunku wymaga czasu i nie jest to łatwe. Dlatego wspaniałym wyjściem są włosy z Kliniki Hair Lab. Wyglądają zawsze naturalnie.

Katarzyna Figura dla Hair Lab

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. ewalub  30 sierpnia 2016 10:19

    Chyba można było wybrać ambasadorkę, która może się pochwalić ładniejszymi włosami??

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  18 listopada 2016 03:03

    Lubię aktorkę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany