Karta tarota 2018. Wróżba dla wszystkich znaków zodiaku!

Rok 2018 charakteryzuje karta XI: Siła. Co to oznacza? Co cię czeka w ciągu najbliższych miesięcy? Zajrzyj do horoskopu, który wróżka Fortunata opracowała na podstawie kart tarota!

Karta tarota 2018 to Siła. Przestawia ona kobietę, która ze spokojem zamyka paszczę lwa. Pokazuje, że w ciągu najbliższych miesięcy należy kierować się męstwem, szlachetnością i odwagą. Wraz z naszą konsultantką Fortunatą przygotowałyśmy wróżbę dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Dzięki temu każdy może przeczytać prognozę dotyczącą własnej osoby. Znajdź swój znak i sprawdź, na co zwrócić uwagę w ciągu najbliższych miesięcy. Dowiedź się, co karty tarota mają Tobie do powiedzenia!

Karta tarota 2018. Wróżba dla wszystkich znaków zodiaku!

Ziołowy horoskop dla każdego znaku zodiaku – znajdź swoje ochronne ziele!

Ziołowy horoskop dla każdego znaku zodiaku – znajdź swoje ochronne ziele!

Ludzie od zarania dziejów czerpali siły z magicznego świata roślin. Wykorzystywali zioła do leczenia i odpędzania owadów, pletli wianki, wykonywali ozdoby z zasuszonych kwiatów, a także talizmany chroniące przed chorobami, złymi duchami czy nieszczęściem. Dziś również możemy korzystać z ich mocy. Wystarczy, że posiądziemy wiedzę na temat odpowiedniego dopasowywania ziół do swoich potrzeb.

 

Karta tarota 2018: wróżba dla każdego znaku

 Karta tarota 2018 oznacza siłę woli, męstwo i upór w dążeniu do celu. Siła podpowiada, by w ciągu najbliższych miesięcy energicznie wziąć się do pracy, hamować negatywne emocje oraz dbać o kondycję umysłu oraz ciała.

Zobacz też szczegółową prognozę dla każdego znaku zodiaku! Tarot może przynieść odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Karty dają wskazówki i ostrzegają przed błędnymi decyzjami. Pokazują czego szukać lub jak patrzeć na pewne sprawy. Tarot uczy, że wszystko się zmienia, a człowiek powinien umieć dostosować się do tego. Zobacz, na co karty polecają zwrócić uwagę! Szczegółowa wróżba poniżej!

Horoskop miłosny na 2018 rok – zobacz, jak ułoży się Twoje życie uczuciowe!

Horoskop miłosny na 2018 rok – zobacz, jak ułoży się Twoje życie uczuciowe!

Co Cię czeka w miłości w tym roku? Czy Twoje życie uczuciowe będzie się układało jak w bajce, czy też może pojawią się kłopoty i niesnaski? Dowiedz się! Przedstawiamy horoskop miłosny na 2018 rok, przygotowany przez wróżkę Fortunatę.

Baran

Karty: XXI Świat, 0 Głupiec, IV Cesarz

Zacznij realizować postanowienia noworoczne. Uda Ci się osiągnąć dużo w krótkim czasie, jeśli dobrze zaplanujesz każdy krok. Możesz dużo zyskać, dzięki nowatorskiemu podejściu. Działaj i odstaw strach na bok. Przez lekkomyślność możesz jednak zaprzepaścić ważną sprawę. Bądź  ostrożny, zapanuj nad beztroską. W miłości czeka Cię powodzenie, w sprawach rodzinnych: porozumienie.

Byk

Karty: VII Rydwan, VI Kochankowie, I Mag

Upominaj się o swoje prawa, stań do rywalizacji. Korzystaj z kontaktów, zawieraj umowy, a osiągniesz to, czego pragniesz. Pozwól by inni Ci pomogli, a odniesiesz sukces. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, ani w grze, ani w miłości. Za bardzo ufasz pewnym osobom, a niewiele o nich wiesz – nie daj się zwieść. Staraj się panować nad emocjami, nie martw się na zapas i nie duś w sobie stresu.

Bliźnięta

Karty: III Cesarzowa, XII Głupiec, XIV Umiarkowanie

W Twoim życiu przyjdzie czas na obfitość, stabilność, równowagę i zadowolenie z życia. W tym roku nauczysz się czegoś nowego. Pozbądź się zbędnego ciężaru, balastu materialnego i emocjonalnego. Kieruj się rozsądkiem. Zwolnij, pamiętaj o prostocie, nie rób niczego na siłę, bo może Cię spotkać porażka. Nadszedł czas miłości, pielęgnuj i pogłębiaj uczucie lub zrób pierwszy krok.

Rak

Karty: XXI Świat, VII Rydwan, II Kapłanka

Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. Upomnij się o swoje prawa, chwytaj okazje, a zyskasz wiele w sprawach finansowych. Nie uciekaj przed życiowymi wyzwaniami. Bądź ostrożny w kontaktach z ludźmi, którzy dużo mówią, a niewiele robią. Uważaj na plotki. W miłości ciekają Cię dobre chwile. Emocje odżyją, zapanuje serdeczna atmosfera.

Lew

Karty: I Mag, XVII Gwiazda, XII Wisielec

Nie poddawaj się i walcz o swoje, przed Tobą czas dobrych zmian. Zamiast narzekać doceń to, co masz. Nie wszystkie sprawy mogą pójść zgodnie z planem, ale dzięki żmudnej pracy, wyjdziesz na prostą. Pamiętaj o zasadzie: co dajesz, to otrzymujesz. Nie zaniedbuj kontaktów towarzyskich. Czeka Cię znalezienie bratniej duszy.

Panna

Karty: VI Kochankowie, XIV Umiarkowanie, I Mag

Zastanów się dobrze, zanim kogoś niesprawiedliwie ocenisz. Przygotuj się na pozytywne niespodzianki od losu. Spotykaj się z ludźmi, korzystaj z życia, ciesz się drobnymi przyjemnościami. W sprawach finansowych możesz w tym roku sporo zyskać. Nie unikaj obowiązków, a pokonasz trudności i ciężka praca się opłaci. Postaraj się być fair w miłości.

Waga

Karty: XIX Słońce, III Cesarzowa, VIII Sprawiedliwość

Uwierz w swoje zdolności i nie bój się nowych wyzwań. W tym roku pojawi się okazja do nawiązania ciekawej znajomości. W sprawach finansowych odczujesz polepszenie, unikaj jednak pożyczek, a także kontroluj wydatki. Nie odrzucaj pomocy innych, kieruj się rozsądkiem i słuchaj dobrych rad. Szybko zdementuj plotki, by nie zaszkodziły Twoim sprawom rodzinnym.

Skorpion

Karty: XIV Umiarkowanie, XXI Świat, XVII Gwiazda

Zdobywaj nowe kwalifikacje i szukaj sojuszników, by rozwiązywać codzienne problemy. Kieruj się intuicją, ona ostrzeże Cię przed niebezpieczeństwem lub przeciwnościami losu. Zadbaj o zdrowie fizyczne i emocjonalne. Naucz cieszyć się życiem, doceń rodzinę. Bądź sobą, nie przejmuj się opinią obcych ludzi. Nie kieruj się zbytnio wyrozumiałością, łatwowierność może Cię doprowadzić do zguby. W miłości pamiętaj o sztuce kompromisu.

Strzelec

Karty: IV Cesarz, VII Rydwan, VI Kochankowie

Bądź ambitny i trzymaj się planu, a Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Rozwijaj pasję, karierę zawodową. Walcz o swoje i unikaj wampirów energetycznych, nie pozwól, by ktoś zaraził Cię pesymizmem. W tym roku poznasz bratnią duszę lub docenisz bliskość ukochanej osoby. Wyjaśnij nieporozumienia w związku i pozbądź się fałszywych przyjaciół, a wokół Ciebie zapanuje harmonia.

Koziorożec

Karty: XV Diabeł, IX Pustelnik, II Kapłanka

Bądź spostrzegawczy i punktualny. Trzymaj rękę na pulsie, szybko reaguj, gdyż masz duże szanse na powodzenie w sprawach finansowych. Uważaj na zdrowie, wzmocnij organizm. Pamiętaj o dyplomacji i opanowaniu, dzięki temu uda Ci się rozwiązać wiele trudnych spraw. Ten czas jest przełomowy, więc nie lekceważ jego znaczenia. Rok 2018 sprzyja flirtom i miłości.

Wodnik

Karty: V Papież, XIX Słońce, XV Wieża

Śmiało realizuj swoje plany. Odważnie domagaj się tego, co Ci się należy, dobrze wyceń soje umiejętności, a inni też je zobaczą. Rzuć niezdrowe nawyki, zadbaj o wygląd i zdrowie. Uważaj, by nie stać się ofiarą manipulacji. Trzymaj się z daleka od plotkarzy i osób, które mogą Ci zaszkodzić. Ten rok sprzyja odnawianiu kontaktów, przyniesie też spełnienie w miłości.

Ryby

Karty: 0 Głupiec, VI Kochankowie, XIII Śmierć

Świat stoi przed Tobą otworem. Nie zwlekaj i zacznij działać, a na sukces nie będziesz musiał długo czekać. W tym roku spotkasz wielu pomocnych ludzi, którzy pomogą Ci przeskoczyć trudności. Możesz liczyć na sukces, stabilność w życiu. Nie bagatelizuj jednak zmęczenia i chorób, naucz się odpoczywać. Spotykaj się często z rodziną oraz przyjaciółmi, mają na Ciebie dobry wpływ.

 

Horoskop a kamienie szlachetne. Zodiak Majów

Horoskop a kamienie szlachetne. Zodiak Majów

Zodiak Majów należy do najstarszych na świecie, a mimo to wciąż fascynuje. Jeśli jesteś ciekawa, jaki jest Twój szczęśliwy kamień, zapraszamy do lektury!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. MarciaMarcia  26 lutego 2018 08:54

    Dobre !

    Odpowiedz
  2. Angelaswidrowska  27 lutego 2018 12:41

    No no, zbytnio nie wierzę w przepowiednie i karty, ale z ciekawości raz na jakiś czas czytam co mi „los” przygotował 🙂 jakby się spełniało za każdym razem wszystko co przeczytam byłabym osoba szczęśliwa heh

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany