Karta podarunkowa – trafiony pomysł na upominek

Nietrafiony prezent sprawia, że atmosfera gęstnieje – wymuszony uśmiech mówi wszystko… Lepiej unikać takich sytuacji i stawiać albo na praktyczne upominki, albo postarać się dowiedzieć, czym się interesuje osoba, której chcemy sprawić radość. Trzecią opcją jest bon podarunkowy – m.in. karta Google Play, Allegro czy Zalando.

Bon podarunkowy – kilka pomysłów na prezent

Jeśli nie wiesz, czym ktoś się interesuje, zamiast kupować bestseller, poradnik czy płytę swojego ulubionego zespołu, lepiej wybrać bon czy voucher – nasze zainteresowania i pasje mogą się różnić. Tym bardziej trudno odkryć hobby nastolatka! Karta Google Play czy Empik jako bon podarunkowy sprawdzi się doskonale. Daje możliwość wyboru przedmiotów lub usług, ale są one już z góry opłacone. Takie rozwiązanie zwiększy szansę, że uda się trafić w czyjś gust oraz potrzeby.

W 100% trafiony prezent

Wybór voucherów jest ogromny – może to być bon do sklepu odzieżowego, elektronicznego, komputerowego, sportowego, a także różnych punktów usługowych, siłowni i klubów sportowych. Może to być także opłacenie usług w sklepie Google Play! Osoba, którą chcesz obdarować, samodzielnie wybierze konkretny prezent. Voucher sprawdzi się na różne okazje – święta, urodziny, rocznice, awans w pracy itd.

Google Play – doładowanie jako karta podarunkowa

Karta prezentowa. Karta podarunkowa Google Play posłuży w ten sposób jako karta podarunkowa – to popularny wybór w ostatnich latach, gdyż obniża ryzyko, że upominek będzie nietrafiony, a poza tym jest bardziej eleganckim prezentem niż przekazanie w kopercie gotówki.

Co to jest karta Google Play? Doładowanie na określoną kwotę umożliwi zakup wybranych usług w wirtualnym sklepie. To banalnie prosty, szybki sposób na płacenie za aplikacje w smartfonie z systemem Android. Każdy na pewno wielokrotnie korzystał ze sklepu Play – a tym bardziej młodzież i osoby młode – aby pobrać wybrane aplikacje, m.in. gry, apki sklepów czy do przeglądania serwisów społecznościowych, do obsługi płatności. Znajdź wybrane usługi w Google Play – doładowanie pozwoli z nich korzystać osobie obdarowanej.

Biblioteka treści w Google Play. Biblioteka Sklepu Play obejmuje też muzykę, książki, filmy i gry. Niektóre treści są dostępne bezpłatnie, za inne trzeba jednak zapłacić w Google Play. Doładowanie nam na to pozwoli.

Jak kupić kartę? Można pod swoje konto podpiąć kartę kredytową, ale na prezent lepsza będzie karta Google Play. Doładowanie realizowane jest bardzo prosto – podobnie jak zasila się na przykład telefon na kartę. Trzeba wybrać się do jednego z wielu punktów sprzedających karty – np. sklepu spożywczego, kiosku czy na stację benzynową – i poprosić o kartę, a później wpisać kod we wskazane miejsce w oknie przeglądarki – za moment środki będą już gotowe do wykorzystania w sklepie. Karta jest dostępna w coraz większej liczbie różnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

Kto może kupić doładowanie? Każdy – nie trzeba mieć skończonych 18 lat i konta w banku. Doładowanie może też podarować kolega drugiemu koledze – np. na mikołajki w szkole. Są to transakcje w pełni bezpieczne, które chronią prywatność, dlatego tak wielu użytkowników sklepu wybiera właśnie tę metodę płatności za aplikacje.

Doładowanie telefonu na kartę w osiedlowym sklepie? To możliwe!

Doładowanie telefonu na kartę w osiedlowym sklepie? To możliwe!

Pomimo niezwykłej popularności abonamentów telefonicznych w Polsce nadal wiele osób decyduje się na korzystanie z usług przedpłaconych. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie wydatków związanych z usługami telefonicznymi i dodatkowymi, jak transfer danych. Telefon na kartę
Porównanie płatności mobilnych

Porównanie płatności mobilnych

Płatności za zakupy nigdy wcześniej nie były tak proste, jak dziś. Nie musimy szukać bankomatu, aby wypłacić gotówkę, czy pamiętać o zabraniu ze sobą portfela z kartą płatniczą. Dziś w większości sklepów, restauracji, punktów usługowych

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (27 głosów, średnia: 4,89 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Michalina  13 stycznia 2023 08:36

    Na pewno taką kartą bym nie pogardziła, chociaż najlepszym prezentem jakim dostałam w zyciu był irobot. Cieszę się z tego prezentu do tej pory

    Odpowiedz
  2. Magdalena  19 stycznia 2023 23:19

    Wolałbym kartę podarunkową do realnego sklepu : D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany