Karnawałowy look Cocktail’me ? prosto z Brazylii

Cocktail’me w karnawale poleca awangardowe projekty brazylijskiej projektantki Camaleoa. Biżuterię w tym sezonie nosimy blisko ciała. Szyja, nadgarstki a nawet całe przedramiona mocno ściskamy skórą o fantazyjnych kształtach. Kryształy dodają blasku. Wszystko jest wyjątkowo sexy!

 

Cocktail'me - karnawalowy look z Brazylii

Cameleoa ? brazylijska designerka widzi kobiety eterycznie i erotycznie jednocześnie. Snuje w swoich projektach opowieść o emancypacji ? skóra, ostrości, mocne łączenia, kolory ziemi. Z drugiej strony, biżuteria przyjmuje formy zbliżone do obroży i kajdanek. Awangardowe projekty nawiązują do designu lat 90?. Cała kolekcja odzwierciedla energię młodzieńczej rebelii, zamiłowania do wolności i indywidualizmu.

Atrakcyjne formy bransolet i naszyjników układają się na ciele niczym zbroja. Kobieta XXI wieku jest charyzmatyczna i efektowna. Wycięcia w skórzanych mankietach dodają lekkości a florystyczne i animalistyczne akcenty odwołują się do sił natury ? tak kobiecych i tak pierwotnych zarazem.

Dodatki można nosić nieco nonszalancko bez obawy, że outfit będzie nieatrakcyjny. Współczesne odwołania biżuterii fashion to przede wszystkim kontrast. Biżuterię od Cameleoa warto łączyć z lekkimi materiałami ale i splotami włóczkowymi, lnem i bawełną. Połyskujący, o zaskakującym kształcie lub w ciekawym kolorze kryształ, wykorzystany jako element kolii czy bransolety koresponduje z zimową aurą i karnawałowym szaleństwem.

 

 Zobacz także: MoonStruck ? nowy projektant biżuterii w Cocktail?me. Fascynacja skrzydłem, ptakiem, piórami

Bizuteria-Cocktailme-Moonstruck

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. kszopa1  23 stycznia 2012 09:11

  Uwielniam to połączenie skóry z metalem i z kamieniami.

  Odpowiedz
 2. Pingback:Biżuteria Cocktail'me - naszyjniki i kolie Choker | Moda 2012, uroda i kosmetyki, dziecko, miłość, ślub, zdrowie, lifestyle

 3. m258  31 stycznia 2012 16:05

  w stylu ento wszystko ma dla mnie wyjątkowy urok… i motylki! 🙂

  Odpowiedz
 4. dudqa  8 sierpnia 2013 11:43

  bardzo efektowne dodatki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany