Karnawałowe trendy makijażowe od Ingrid

W karnawale zawsze stawiamy na blask! W tym roku mamy prawdziwe szaleństwo – na wybiegach królują cekiny, lśniące materiały, a nawet połyskujące garnitury! Wszystko kolorowe, błyszczące i rzucające się w oczy! Oczywiście karnawałowe trendy makijażowe nie mogły pozostać obojętne na taką modę! W nadchodzącym karnawale to lśnienie przenosimy na powieki!

Zobacz także: Przepis na młodą twarz – technologia w służbie piękna

karnawałowy look od ingrid

Jak zrobić makijaż wieczorowy na Sylwestra?

Blask w makijażu jest obecny przez dwanaście miesięcy w roku, ale POŁYSK w wersji BROKAT to domena karnawału. Z tej okazji marka INGRID stworzyła look, który zachwyca drapieżnością spojrzenia w wydaniu eleganckich szarości i wyrafinowanego srebrnego połysku. Wyraziste oko wzmocnione czarnym eye linerem i wielokrotnością warstwy tuszu do rzęs Ultimate Look Intensive Curling prezentuje ponadczasowy styl.

Brokatowa powieka jest w tym looku kontrolowaną ekstrawagancją, która dodaje temu makijażowi pikanterii i fantazji. Idealnie wyrównana cera za pomocą rozświetlającej bazy i odbijającego światło podkładu Ideal Lumi Nude tworzy wspaniałe tło dla makijażu oka. Perfekcyjnie wykonturowaną twarz zapewnią: puder rozświetlający i róż do policzków. Wielowymiarowy połysk na ustach uzyskamy za pomocą pomadki płynnej, która lustrzanym blaskiem mieni się w światłach karnawałowych balów – radzi makijażystka INGRID, Kasjana Serafin.

STAR LIGHT – LOOK INDRID NA KARNAWAŁ:

  • Baza pod makijaż wygładzająco-rozświetlająca INGRID
  • Podkład rozświetlający Ideal Lumi Nude INGRID
  • Cienie do powiek Ideal Eyes nr 7 INGRID
  • Eye liner INGRID
  • Maskara intensywnie podkręcająca Ultimate Look Intensive Curling INGRID
  • Róż Satin Touch  nr 13 INGRID
  • Pomadka w płynie Liquid Lipstick INGRID nr 308 INGRID
  • Puder rozświetlający HD Beauty Innovation INGRID

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  15 grudnia 2015 10:45

    W karnawale można pozwolić sobistna więcej.

    Odpowiedz
  2. Żanett  15 grudnia 2015 11:57

    Kupiłam z ciekawości podkład Ideal Lumi tyle, że w kolorze naturalnym. Pomimo tego, że jest rozświetlający, bardzo ładnie wygląda na mojej cerze 🙂

    Odpowiedz
  3. Aneta  15 grudnia 2015 14:47

    Nie używam kosmetyków tej marki.

    Odpowiedz
  4. Uśmiechnij się :)  15 grudnia 2015 17:08

    Mam kilka kosmetyków Ingrid, ale już mi się kończą. Na sylwestra nie planuję jakiegoś specjalnego makijażu, na co dzień maluję się dość wyraźnie więc może tylko dołożę jakiś kolor 😉

    Odpowiedz
  5. bbo  15 grudnia 2015 20:53

    Miałam już kiedyś coś tej marki.

    Odpowiedz
  6. Patriszia  15 grudnia 2015 20:57

    Niestety jeszcze nie używałam kosmetyków tej marki.

    Odpowiedz
  7. luko  16 grudnia 2015 10:30

    Z tej firmy miałam tylko pomadki i przyznam, że są jednymi z moich ulubionych. Z pewnością zaopatrzę się w ich najnowsze kolory.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany