Karnawałowe inspiracje. Stylizacje w różnych odsłonach!

Mamy dla Was kilka stylizacyjnych propozycji. Bawcie się kolorami i dopasujcie je do charakteru imprezy oraz waszego stylu!

Święta, święta i po świętach… Przed nami jednak także szampańska zabawa karnawałowa, do której również należy się przygotować! Niezależnie od tego, czy będziesz bawiła się w domowym zaciszu czy na karnawałowych balach, powinnaś wyglądać zjawiskowo. Mamy dla Was kilka stylizacyjnych inspiracji. Bawcie się  kolorami i dopasujcie je do charakteru imprezy oraz waszego stylu!

Karnawalowe inspiracje

Możliwoście na spędzenie karnawału jest wiele – jedni nie wyobrażają sobie go bez balu z pięknymi kreacjami czy zabawy w klubie, inni od lat stawiają na domowe klimaty. Aktywni wybierają góry i zabawę na stoku, a pomysłowi bawią się na przebieranych imprezach. Możliwości jest wiele! Jedno jest pewne – musimy wyglądać zjawiskowo!

Warto pomyśleć już wcześniej o karnawałowym wyglądzie, żeby uniknąć niepotrzebnych nerwów i pośpiechu. Stylizacja powinna pasować przede wszystkim do miejsca, charakteru imprezy, ale także do naszego stylu. Nie ma nic gorszego niż złe samopoczucie z powodu nieodpowiedniej kreacji – mówi Magdalena Brzezińska, właścicielka salonu kosmetycznego Efect oraz szkoleniowiec marek Akzentz i LuxusLashes. Do kreacji musimy dopasować także makijaż oraz zadbać o odpowiednią stylizację paznokci, tak aby całość była spójna – dodaje Magdalena Brzezińska.

Przygotowałyśmy kilka karanwałowych inspiracji: na bal, do klubu, na imprezę domową zwykłą i przebieraną, a także na stok. Mamy nadzieję, że pobudzą wyobraźnię i pozwolą przygotować się do powitania 2014 roku – mówi Nina Gajewska, właścicielka salonu kosmetycznego Efect oraz szkoleniowiec marek Akzentz i LuxusLashes.

Salon Efect - na bal

Na bal

Elegancki strój, profesjonalny makijaż, piękne dłonie oraz podkreślająca całość biżuteria… bal rządzi się swoimi prawami. O przygotowaniach musimy więc pomyśleć zdecydowanie wcześniej. Nasza propozycja tonie w srebrze i szarościach – to zawsze się sprawdzi!

Salon Efect - w klubie

Do klubu

Jeśli wybieramy się na imprezę klubową, możemy pozwolić sobie na więcej luzu i mocniejsze kolory. My stawiamy na brokatową czerń i ogniste czerwone paznokcie. Połączenie idealne!

Salon Efect - przebierany

Przebierana impreza

Wyobraźnia w tym przypadku nie zna granic! Możemy szaleć do woli i tworzyć oryginalne stylizacje. Oryginalna oprawa oczu oraz paznokcie z wyjątkowymi zdobieniami z pewnością przyciągną wzrok.

Salon Efect - w domu

Domówka

Spędzając karnawał w domu także powinnyśmy wyglądać zjawiskowo. W naszej stylizacji postawiłyśmy na kobaltową sukienkę, skórzany czarny żakiet, szpilki oraz granatowe paznokcie – obowiązkowo z delikatnym brokatem!

Salon Efect - na stoku

Na stok

Decydując się na urlop w górach najważniejszy jest oczywiście komfort. Wygodne i ciepłe ubrania to podstawa. Ale to nie oznacza, że nie możemy trochę poszaleć. Ma być kolorowo i odważnie. Nasza propozycja to zestaw różnych pastelowych kolorów na paznokciach – na pewno zwrócą uwagę, jak tylko zdejmiesz rękawiczki.

Salon Efect

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (268 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...