Karmienie niemowlęcia w podróży

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Jest to okres wyjazdów. W tym czasie u wielu młodych mam  pojawia się pytanie: jak nakarmić dziecko w trakcie podróży? Podpowiadamy: teraz rodzice mogą to zrobić nawet w samochodzie i to bez potrzeby zatrzymywania. Wystarczy mieć ze sobą gotowe dania oraz podgrzewacz samochodowy do butelek.

jak nakarmić dziecko w podroży

Planując podróż z niemowlęciem warto zabrać ze sobą to, co zwykle jada w domu oraz dania przygotowane specjalnie z myślą o takich sytuacjach. Mamy często zastanawiają się jak sprawić, by posiłek podany w podróży miał odpowiednią temperaturę. Na pomoc przychodzą im nowe rozwiązania np. podgrzewacz samochodowy Canpol. Podgrzewacz ten jest uniwersalny, gdyż pasuje do wszystkich standardowych butelek do karmienia, większości szerokich butelek, a także słoiczków z daniami obiadowymi oraz puszek.

– ?Podgrzewacz jest łatwy i szybki w użyciu, gdyż podgrzewa pokarm w 20 minut. Działa po włączeniu wtyczki do gniazdka zapalniczki samochodowej, a do podgrzewania nie potrzeba użycia wody.” ? tłumaczy Agata Chmielewska ? Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej Kidy.pl

Podczas podróży warto skorzystać z gotowych do picia mlek ze zbożem. Produkty te nie wymagają przygotowania, będą więc łatwym do podania nawet w trakcie jazdy samochodem posiłkiem mlecznym. Smakują na ciepło i na zimno. Gotowe do picia mleko można podawać starszym niemowlętom, które skończyły 10. lub 12. miesiąc życia w zależności od smaku mleka.

Na wyjazdach świetnie sprawdza się także specjalna Woda dla niemowląt Humana Baby-Wasser , która nie wymaga przegotowywania.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena Krakowka  3 kwietnia 2017 16:24

    Fajnie, że są takie ułatwienia 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany