Karmel najmocniejszym elementem stylizacji

Karmel to kolor, który będzie zdecydowanie najważniejszym wyznacznikiem trendów w sezonie wiosna lato 2019. Obfitowały w niego pokazy projektantów będące zapowiedzią najnowszych trendów, a teraz nie brakuje go w żadnej kolekcji. Czy to w sieciówce, czy w mniejszym butiku – karmel opanował wystawy sklepowe, a co za tym idzie – z pewnością opanuje też nasze stylizacje. Możemy zdecydować się na total look, albo na pojedyncze karmelowe elementy. Pole do popisu jest całkiem spore, podobnie jak odcieni tego najmodniejszego koloru sezonu.

Pierwsza stylizacja przykuwa uwagę przede wszystkim wyrazistym karmelowym przekładanym topem. Zestawiony został z najmodniejszą klasyczną czarną spódnicą z wysokim stanem. Karmelowe elementy pojawiają się też na szpilkach. Na całość ląduje, koniecznie rozpięty  prochowiec w wersji zdecydowanie jaśniejszej, pięknym mlecznym carmel beige. Z całością kontrastuje żółta torebka.

W dzisiejszych Trendach Dnia chcemy wyróżnić nungal. Gratulujemy!

#karmelowestylizacje

Najmocniejszym elementem drugiej stylizacji jest bez wątpienia piękny skórzany prochowiec, w wyrazistej karmelowej barwie. W podobnej tonacji utrzymana jest też maxi torba. Nasza Inspirantka karmel zestawia tu z bordo, w którym tu wydaniu widzimy dzianinową sukienkę oraz botki na obcasie. Całość zyskuje blask dzięki złoto-srebrnej biżuterii.

Postanowiliśmy nagrodzić również Eli. Serdecznie gratulujemy!

#karmelowestylizacje

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#kwiaty
#lookzprzekazem
#karmelowestylizacje
#zawiązananakokardę
 
 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany