Karl Lagerfeld i Vans – kolekcja z paryskim szykiem

Kapsułowa kolekcja Vans x Lagerfeld składa się z 12 modeli. Linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans, ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mod. Projekty z kolekcji zostaną publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie, trwającym od 1 do 3 września. Linia trafi do sprzedaży 07.09. w butikach Karl Lagerfeld, wybranych salonach Vans oraz stronach www.

karl lagerfeld

Zobacz także: Karl Lagerfeld dla Melissa w Hego’s Milano

Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld

Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld to połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką popularnej marki. Oferta odzieży, obuwia i akcesoriów stanowi śmiałą interpretację w dwu-tonowej, biało-czarnej kolorystyce.

Karl Lagerfeld

 Kolekcja składa się z T-shirtu i bluzy z logo Vans x Karl Lagerfeld; T-shirtu z wizerunkiem Karla w krawacie w szachownicę; białej i czarnej kurtki typu bomber, skórzanego plecaka z linii premium wykończonego szwem w kształcie litery „K” oraz czapki z motywem szachownicy. Obuwie z linii obejmuje sześć interpretacji klasycznych modeli Vans, zawierając premierowy model bezszwowej platformy SK8-Hi oraz Old Skool, oba wykończone elementami skórzanymi z pikowanym szwem na wierzchu białej podeszwy. Pozostała oferta to czarna wersja wytrzymałych, skórzanych butów Slip-On, wykończonych pikowanymi detalami. Model Old Skool i Sk8-Hi Reissue ozdobiono skórzanym motywem, który przybrano elementami z tkaniny bouclé, zamieszczonymi na wierzchu czarnej wkładki. Uzupełnienie kolekcji stanowi legendarny model obuwia Classic Slip-On z elementem charakterystycznej biało-czarnej szachownicy, który tym razem zyskał nowy wygląd, dzięki nadrukowi Vans x KARL LAGERFELD z typowym dla Karla motywem kamienia kamea.

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld

 – Ta ekscytująca kolaboracja to unikalne połączenie klasycznch modeli Vans z nowoczesnym stylem Karla Lagerfelda – mówi Angie Dita, Senior Designer obuwia Vans  – Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracując zaprojektowały kolekcję, tak by odzwierciedlała wyjątkową historię naszych marek. Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu Karla Lagerfelda, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle i szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy, nadając jej motyw charkterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea.

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld

Kolekcja Vans x KARL LAGERFELD będzie dostępna w globalnej sprzedaży od 7 września. Więcej szczegółów na stronach internetowych Vans i Karla Lagerfelda.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (226 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...