Słomkowy kapelusz XXL – nowy trend, który zastąpi krem z filtrem!

Tego lata mamy prawdziwą obsesję na punkcie plecionek. Słomkowe torby-koszyki, a nawet kopertówki z plecionymi klapkami opanowały nie tylko plaże, ale i ulice, a my wciąż mamy ochotę na więcej. Przedstawiamy projekt, który na pewno zachwyci miłośniczki słomkowych okryć głowy – oto kapelusz XXL!

W tym roku możemy cieszyć się prawdziwym, upalnym latem. Słońce i ciepły wiatr nie mają końca! Wychodząc z domu musimy pamiętać o aplikowaniu na skórę kremów z wysokimi filtrami UV. Francuski projektant Jacquemus oraz dom mody Missoni wpadli jednak na pomysł zaprojektowania nakrycia głowy, które stałoby się alternatywą dla odbijających niebezpieczne promienie kosmetyków, zakrywając nie tylko czubek głowy, ale także twarz, ramiona, a w razie potrzeby prawie całe ciało. Oto słomkowy kapelusz XXL, który już staje się hitem tegorocznych wakacji!

Słomkowy kapelusz XXL – nowy trend, który zastąpi krem z filtrem!

Ostatnie miesiące to bardzo intensywny czas na modowej niwie. Z tygodnia na tydzień obserwujemy rozkwitanie coraz to nowych trendów, takich jak printy z homarem czy crocsy na szpilce. Teraz na naszych oczach dołącza do nich kolejna tendencja, która – wbrew pozorom – nie zamyka się wyłącznie w granicach plaży. 

Słomkowy kapelusz XXL to ultramodny gadżet, który chroni skórę twarzy i ramion dużo lepiej niż kosmetyczne filtry, a jednocześnie dodaje każdej stylizacji ekstrawagancji i dekadencji, dzięki czemu jest doskonałym wyborem nie tylko na plażę, ale także na wieczorne wyjście – szczególnie jako uzupełnienie sukienki typu maxi i dużych kolczyków (lepiej nie zaburzać optycznie proporcji, jakie narzuca takie nakrycie głowy). 

Z takim kapeluszem na głowie możemy być pewne, że wyróżnimy się z tłumu, choć w razie potrzeby, równie dobrze skryjemy przed niechcianymi spojrzeniami, pozostając incognito. Patrząc na zdjęcia z pokazów mody oraz kampanii reklamowych, w których (u Missoni) na zdjęciach pojawia się m.in. Kendall Jenner, trudno odmówić olbrzymim kapeluszom fotogeniczności!

Kapelusz XXL według Jacquemusa

 

Kapelusz XXL w czarnej, białej i naturalnie słomkowej wersji – projekty domu mody Missoni

 

Na usta ciśnie się za to jedno pytanie – w jaki sposób zmieścić taki kapelusz do podróżnej walizki? A może Wy macie jakiś pomysł? Zachęcamy do komentowania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (247 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...