Kampania reklamowa Apart udziałem Anji Rubik oraz jej kulisy

Marka Apart w poszukiwaniu słońca i plenerów do sesji zdjęciowej promującej kolekcję biżuterii lato 2011 wybrała się do Australii. Pomimo, że tydzień przed rozpoczęciem zdjęć do kampanii  szalały deszcze, to w czasie dni zdjęciowych niebo było przejrzyste i nie spadła ani jedna kropla deszczu… Warunki okazały się idealne, aby zaprezentować olśniewającą biżuterię na wspaniałej modelce – Anji Rubik.

Nasza top modelka i biżuteria Apart nie były jedynymi bohaterkami sesji. Oscarową rolę drugoplanową odegrała? Australia i jej najbardziej znane symbole: Opera w Sydney, cudowne plaże z surferami, uroczy kangur i niepowtarzalna architektura. Część zdjęć realizowana była w pięknych ogrodach domu z XIX wieku, znanego z filmu Australia z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem. Oszałamiający widok na zatokę i przepiękne otoczenie przywodzące na myśl czasy kolonialne były idealnym tłem do zaprezentowania wyrafinowanej biżuterii. Obecność zwierząt w sesjach Apart to całkowita nowość.  Uroczy kangur, tak nierozerwalnie wiążący się z Australią, zaprzyjaźnił się z Anją i okazał się koneserem dóbr luksusowych ? w przerwach między zdjęciami zaglądał do pudełek z biżuterią!

Kolekcja biżuterii diamentowej, złotej i srebrnej Apart lato 2011 jest już w sklepach.

Zobaczcie kampanię reklamową autorstwa Marcina Tyszki, w stylizacji Agnieszki Ścibior oraz jej kulisy

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (230 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:Biżuteria Apart na lato 2011 (23 zdjęcia) | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

  2. stanlej  9 maja 2011 17:20

    Ależ to słabe…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany