Kampania Levi’s „Go Forth” – Levi’s wspiera kolejnego Pioniera – Fadi Saad!

Levi’s-w ramach inicjatywy „Go Forth” tym razem wspiera kolejnego Pioniera. Jest nim Fadi Saad – Berlińczyk z palestyńskimi korzeniami. Fadi zajmuje się pracą z nastoletnimi imigrantami, pomaga im w aklimatyzacji wśród niemieckiego społeczeństwa. Natomiast na co dzień jest animatorem społecznym w organizacji Körnerpark (Berlin-Neukölln), działa też jako doradca w szkołach, gdzie rozmawiając z młodymi ludźmi stara się przestrzec ich przed włączaniem się w pełen przemocy, świat przestępczy.

 

Kampania Levi's Go Forth

W jednym z wywiadów Fadi mówi: ?Jestem dobry w tym co robię. Najprawdopodobniej dlatego, że znam ten temat z autopsji i wiem jak wygląda życie imigranta. Sam zresztą byłem kiedyś członkiem gangu. Nie byłem najprzyjemniejszy dla otaczających mnie ludzi: kradłem, biłem się i zrobiłem wiele rzeczy, których teraz szczerze żałuję. Nie jestem z nich dumny, ale mogę być dumny, z tego że w zupełności udało mi się zmienić moje życie. Dlatego właśnie rozpocząłem pracę, a zarazem przygodę z młodymi ludźmi, których historie są równie skomplikowane jak moja! Chcę pomagać w odmienianiu ich życia?. Fadi, jako były członek gangu, sięga do swojej przeszłości i doświadczeń życiowych, aby poprzez sport zjednoczyć wszystkie kultury i środowiska. Jego głównym działaniem jest również promowanie pokoju między ludźmi z różnych dzielnic, środowisk i kultur.

Levi's Go Forth - pionier Fadi Saad

Głównym problemem z jakim Fadi spotyka się na co dzień są problemy imigrantów, a co za tym idzie zróżnicowania kulturowe ludzi mieszkających w Berlinie. ?Znam ludzi z Neukölln, którzy nigdy nie byli w Mitte czy też nigdy nie widzieli dzielnicy rządowej. Niestety jest to absolutnie prawdziwe, by być Berlińczykiem, ale żyć w zupełnie innych światach?.

Levi's Go Forth - pionier Fadi Saad

Jak pomóc Fadi?emu?

Wystarczy jedynie wejść na oficjalny profil Levi?s? na www.facebook.com/Levis ,  kliknąć ?Pledge to Support?, tym samym pokazując swoje poparcie dla Fadi?ego i jego pionierskich działań. Dzięki zebranym głosom Fadi będzie mógł zorganizować turniej Football Cup. Wszystko to po to, aby wykorzystując ducha współzawodnictwa sportowego zjednoczyć młodzież i inspirować ludzi do podobnych działań wewnątrz swoich lokalnych społeczności na całym świecie.

 

O kampanii „Go Forth”: Go Forth ? Nowa globalna kampania marki Levi?s

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (228 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany