Kampania „Everyday Amazing” – Esprit jesień 2014

We wrześniu ruszyła najnowsza jesienno-zimowa kampania marki ESPRIT „Everyday Amazing”. Bazuje ona na niesamowitych historiach siedmiu inspirujących postaci – autentycznych, wyjątkowych i pięknych każdego dnia, które mają być wzorem do naśladowania dla kobiet na całym świecie.

Kampania 'Everyday Amazing' Esprit jesien 2014

Szczupła blondynka krzyżuje ramiona i uśmiecha się, podczas gdy światła i kamera skierowane są wprost na nią. Czy to kolejna sesja mody? Nie do końca, bowiem ta zrelaksowana przed obiektywem piękność nie jest modelką. To urodzona w Szwecji pomysłodawczyni inicjatywy „Bread Exchange” i jedna z siedmiu kobiet, które marka ESPRIT wybrała na bohaterki swojej nowej jesienno-zimowej kampanii.

NIE MODELKI, ALE MUZY

Wyjątkowa idea kampanii „Everyday Amazing” polega na oparciu komunikacji o historie prawdziwych kobiet. Oczywiście znajdziemy w niej najnowsze trendy na nadchodzący sezon, ale nie jest to jej główny punkt. „Everyday Amazing” to coś więcej niż tylko moda. To pokazanie, że styl ESPRIT jest częścią życia każdej kobiety.

Na muzy najnowszej kampanii ESPRIT wybrał wyjątkowe kobiety o ciekawych życiorysach, które wyróżniają się ze względu na swoją żywiołowość, wizje świata
i zdolność do inspirowania innych swoją osobowością.

Są nimi:

 • szwedka Malin Elmlid i jej pomysł na wymianę barterową własnoręcznie pieczonego chleba „Bread Exchange”,
 • berlińska fotograf, nauczyciel jogi i matka Nela König, która jest doskonałym przykładem na to, jak pogodzić pracę i życie rodzinne,
 • Ella Woodward z Londynu i jej popularny blog o zdrowym jedzeniu „Deliciously Ella”, który zmienił jej życie po wyniszczającej chorobie,
 • paryska projektantka wnętrz i bizneswoman Gesa Hansen, której nigdy nie brakuje pomysłów,
 • mieszkająca we Frankfurcie wszechstronnie utalentowana stylistka i fotograf Nada Lottermann,
 • austriacka piosenkarka i autorka niesamowitych tekstów Anna F.,
 • Christina Dean z Hongkongu – ikona stylu i założycielka organizacji wspierającej koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu w branży odzieżowej Redress.

Kampania podzielona została na dwie odsłony. Pierwsza z nich, wrześniowa, skupia się na dzianinach t.j. kremowo-biała sukienka z golfem, swetry z ozdobnym splotem oraz w marynarskie pasy. Prezentują ją Ella, Malin, Nela i Gesa. Druga, październikowa, przedstawia okrycia wierzchnie. Zobaczymy w niej Christine, Nade i Anne.

Ella w swojej kuchni w Londynie, Gesa przy biurku w Paryżu, Nada spacerująca z aparatem po Frankfurcie, Malin podczas pieczenia chleba, Anna i jej gitara… Reporterskie zdjęcia mają zachęcić klientów do śledzenia tych niesamowitych kobiet oraz ich codziennego życia.

Piękna i inspirująca sesja najnowszej kolekcji ESPRIT pokazuje życie takim, jakie jest w rzeczywistości: naturalne, spontaniczne i prawdziwe. Bo każdy dzień jest niesamowity – dzięki Esprit!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  11 września 2014 11:12

  Dobry pomysł z tymi czarno-białymi zdjęciami.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  11 września 2014 12:02

  Piękne zdjęcia.

  Odpowiedz
 3. martucha180  11 września 2014 18:18

  Piękne kobiety na pięknych zdjęciach.

  Odpowiedz
 4. maja679  11 września 2014 21:35

  Super pomysł! Piękne kobiety, dobre ciuszki. A najpiękniejsze są ich uśmiechy i radość życia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany