Kampania „adidas is all in” – dla odważnych kobiet

W tym sezonie adidas Originals poświęca więcej uwagi kobietom. „Those who dare”, czyli tym, które nie boją się sięgać po marzenia i realizować siebie. W najnowszej odsłonie kampanii „adidas is all in” pojawia się plejada światowych ambasadorek poszczególnych marek firmy adidas takich jak Katy Perry czy Caroline Wozniacki. Masz  marzenia, których nie boisz się spełniać? Realizujesz pasje, które nadają sens Twojemu życiu? Jeśli tak, to z całą pewnością możesz do nich dołączyć.

kampania-adidas

Adidas is all in?

Najnowsza odsłona kampanii adidas is all in skupia się na kobietach, które bez oglądania się za siebie, zbędnych wątpliwości i lęku realizują to, co w ich życiu jest najważniejsze ? swoje pasje.  A wszystko opiera się na koncepcji „those who dare”, czyli kobiet które mają odwagę spełniać własne marzenia.

Słowo klucz – PASJA

Kampania adidas is all in koncentruje się głównie na kobiecym obliczu adidasa, łącząc dywizje sportowe, miejskie i modowe. Marka obecna jest nie tylko w sporcie, ale także w kulturze, różnych stylach muzycznych i codziennym życiu. Wspólnym mianownikiem kobiet będących ambasadorkami nie jest sam przedmiot działań, ale sposób w jaki go realizują. adidas łączy odległe na pierwszy rzut oka światy kobiet z różnych zakątków globu, profesji i stylów życia. Stąd też wśród gwiazd promujących nową kampanię są dziewczyny pochodzące z Chin, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych, mające różne zainteresowania i sposób bycia. Tym co je łączy jest odwaga w realizowaniu swoich pasji.

Those who dare?

Jedną z nich, jest niekwestionowana gwiazda muzyki pop Katy Perry, która od wielu lat związana jest z marką adidas. ?Nie mogę uciec od tego skąd pochodzę, nikt nie może? – powiedziała w jednym z wywiadów piosenkarka. Artystka często powraca do swoich korzeni i w każdym momencie swojego życia stara się realizować swoje marzenia. Nie boi się podejmować nowych wyzwań. ?Kiedy koncertowałam chciałam, aby ludzie więcej tańczyli. Stworzyłam więc album, który sprawi, że ludzie zaczną się ruszać?.

Wśród zaproszonych do współpracy kobiet znalazła się także Caroline Wozniacki, młodziutka i  znana już na całym świecie tenisistka. Jej rodzice są rodowitymi Polakami i zawodowymi sportowcami. Jednakże to upór Caroline sprawił, że zaczęła trenować grę w tenisa. Pewnego dnia jako mała dziewczynka zobaczyła grających rodziców i postanowiła im pokazać, że nie jest za młoda na ten rodzaj sportu ? ?z moim charakterem musiałam udowodnić im, że się mylą? Trenowała więc kilka godzin dziennie odbijanie piłki o ścianę, by w wieku 7 lat rozpocząć lekcje gry w tenisa. Takie były początki, obecnie jest w czołówce najlepszych tenisistek na świecie.

To nie koniec długiej listy osobowości, które pojawiają się w drugiej odsłonie kampanii. W jej skład wchodzi miejska grupa baletowa z Berlina Staatsballett. Pochodzące z Rosji, Niemiec, Japonii i Bułgarii tancerki są przykładem tego, że ciężki 10-godzinny trening, to coś więcej niż praca, to sposób na życie. Do szacownej grupy ambasadorek dołączyła także blogerka  Sneakerqueen, która oprócz modowych zainteresowań, jest przede wszystkim fotografką, która w swoją pracę wkłada całe serce. W tym gronie znajduje się również znana od Miami po Brazylię i całą Europę  Dj?ka i producentka Baby G. Artystka wniosła duży wkład w tworzenie nowych brzmień w muzyce elektronicznej ??Nie mogę sobie wyobrazić siebie robiącej coś innego poza muzyką ? ona określa kim jestem?. Listę kończy bardzo utalentowana i znana w Chinach aktorka Li Bing Bing oraz siatkarka Wei Qiuyue, która w wieku dwudziestu lat została kapitanem chińskiej drużyny siatkarek.

Wszystkie ambasadorki możemy zobaczyć w spocie ?those who dare? dostępnym na oficjalnym  adidasowym kanale you tube. Film pokazuje dziewczyny w ich naturalnym środowisku, na sali ćwiczeń, scenie, ulicy, czyli wszędzie tam gdzie dobrze się bawią i jednocześnie realizują swoje marzenia.

Kampania w naszej galerii:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (228 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...