Kalendarz plakatowy – designerska ozdoba na cały rok

W grudniu, wiele osób zaczyna planować kolejne miesiące przyszłego roku. Żeby nie przeoczyć żadnych ważnych wydarzeń, urodzin bliskich czy zaplanowanej wizyty u lekarza, warto mieć je gdzie zapisać. Do tego celu, przyda się kalendarz ścienny. Powieszony w widocznym miejscu, z naniesionymi własnoręcznie notatkami, nie pozwoli zapomnieć o wszystkich istotnych momentach nadchodzących dwunastu miesięcy.

Kalendarz plakatowy – designerska ozdoba na cały rok

Fot. Decormint

 

Kalendarze ścienne – zamiast organizerów w telefonie

Daty urodzin najbliższych, terminy ważnych spotkań, koncerty warte zobaczenia – to jedynie kilka z przykładów informacji, o których większość osób chce pamiętać i z tego powodu, zapisuje je w kalendarzu, najczęściej tym, który jest dostępny w telefonie. Mimo tego, że telefon, a co za tym idzie – dostęp do zapisanych w nim informacji, można mieć zawsze przy sobie, kalendarz w wersji ściennej wydaje się bardziej niezawodny. Smartfon może w każdej chwili się rozładować, za to kalendarz powieszony w biurze, czy w pokoju na ścianie, będzie zawsze pod ręką. Dodatkowo, kalendarz plakatowy będzie oryginalną ozdobą wnętrza, o ile zostanie wybrany unikalny egzemplarz, z oryginalną grafiką.

Jak zrobić kalendarz adwentowy DIY – 15 inspiracji

Jak zrobić kalendarz adwentowy DIY – 15 inspiracji

Szukasz pomysłu na ciekawy grudniowy prezent dla bliskiej osoby? Przygotuj kalendarz adwentowy. Zapraszamy po garść inspiracji DIY!

Kalendarz na ścianie – praktyczne rozwiązanie na co dzień

Przymocowanie kalendarza do ściany za pomocą masy plastycznej to najpopularniejszy, a jednocześnie najmniej inwazyjny sposób montażu tego dodatku. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne wykonywanie zapisków na jego powierzchni. Nieco bardziej efektowne jest umieszczenie kalendarza w przeszklonej ramie i późniejsze powieszenie na ścianie. Tak oprawiony kalendarz będzie elegancko się prezentował. Nie będzie również problemu z robieniem na jego powierzchni notatek. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny mazak do pisania po szkle. Takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne od robienia zapisków bezpośrednio na plakacie. Wszystko dlatego, że zapiski zrobione mazakiem można łatwo zetrzeć, np. w przypadku zmiany planów.

 

 

Kalendarz plakatowy – ozdoba na kolejne 365 dni

Wybór kalendarza ściennego może – wbrew pozorom – okazać się bardzo ekscytującym zajęciem. Wszystko dlatego, że ta funkcjonalna ozdoba ma charakter tymczasowy. Z tego powodu, dokonując wyboru konkretnego egzemplarza, można kierować się nie tylko indywidualnymi upodobaniami, ale też aktualnymi trendami aranżacyjnymi. W drugim przypadku, będzie można w prosty sposób zyskać oryginalny dodatek, który będzie odpowiadał panującym obecnie trendom i stanowił ciekawą ozdobę mieszkania przez kolejny rok. Wybór wzorów jest ogromny: od popularnych motywów z liśćmi monstery, flamingami czy sukulentami, przez kalendarze w stylu boho, aż po minimalistyczne i geometryczne wzory. Kalendarze ścienne z przeróżnymi motywami, można znaleźć tutaj: https://www.decormint.com/pl/kalendarze-scienne-jednostronicowe

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (50 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany