Już 2. sezon „Małżeństwa z Jonasami”! – zobacz wywiad z Kevinem Jonasem

Kevin Jonas razem ze swoją piękną żoną Danielle postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zaprosić widzów E! Entertainment do oglądania „Małżeństwa z Jonasami”. Co zobaczymy w 2. sezonie ich programu? Czy kamery przeszkadzają im w codziennym życiu? Czy fani powinni mieć aż taki dostęp do prywatności celebrytów? Zapraszamy do lektury wywiadu z Kevinem Jonasem.

Kevin and Danielle

fot. mat. nadesłane E! Entertainment

Kevin, powiedz, nad czym teraz pracujesz?

W tej chwili jesteśmy w 100% skupieni na tworzeniu muzyki i nad naszą nową płytą. Jeżeli w międzyczasie pojawią się jakieś propozycje oczywiście będzie nam bardzo miło, ale na razie na pierwszym miejscu jest nasz nowy krążek i oczywiście reality show.

Więc w nowym sezonie „Małżeństwo z Jonasami” będzie dużo muzyki, kręcenia teledysków i trasa koncertowa z Jonas Brothers?

Tak, zdecydowanie! W programie widzowie usłyszą nie tylko nasze najpopularniejsze nagrania, ale także będą mieli okazję usłyszeć, jako pierwsi całkowicie nowe kawałki. Fani będą także mogli towarzyszyć nam w trasach koncertowych oraz podczas kręcenia teledysków. Fakt, że efekty naszej pracy możemy na bieżąco pokazywać całemu światu jest niesamowitym uczuciem!

Czy kamery nie są w pewnych momentach uciążliwe? Nie tęsknicie, choć za chwilą prywatności?

Na szczęście mamy rewelacyjny zespół odpowiedzialny za realizację całego reality. I oni zdają sobie sprawę, że czasami potrzebujemy oddechu od kamer i wszystkich tych ludzi biegających za nami. To ciężka praca, serio! Myślę, że osoby, oglądające nas, często nie zdają sobie sprawy, ile nas to kosztuje. Budzę się i pierwsze, co widzę to zazwyczaj nie moja piękna żona, ale oko kamery. Kiedy jesteśmy w pracy, kamery nadal są z nami. Wieczorem, kiedy kładziemy się spać także nam towarzyszą. Tak jak mówiłem, życie na oczach milionów widzów nie jest wcale takie łatwe, ale zgodziliśmy się na to i nie możemy narzekać.

Myślisz, że ludzie powinni mieć wiedzę na temat Twojego prywatnego życia i obserwować je na ekranie telewizora?

Myślę, że wybierając tę, a nie inną profesję wiedzieliśmy mniej więcej, na co się piszemy. Funkcjonujemy w przemyśle rozrywkowym i ludzie zwracają uwagę na nasze prywatne sprawy. Decydując się na reality show możemy być pewni, że zamiast plotek i zdjęć od paparazzi, pokazujemy fanom prawdę o nas. Dzięki temu obydwie strony są usatysfakcjonowane.

Jakiego celebrytę chciałbyś zobaczyć w kolejnym reality show E!? Którego artysty życie prywatne interesuje Cię najbardziej?

O kurczę, nie wiem. Może to zabrzmi jak banał, ale teraz przychodzi mi do głowy i bardzo chętnie zobaczyłbym jak żyją „od kuchni” książę William i księżna Kate. Wiem, że pewnie są całkiem normalni, a swoje życie w blasku fleszy mocno kontroluje królewski dwór, ale chciałbym zobaczyć ich życie codzienne – po prostu z czystej ciekawości, żeby przekonać się, czy są takimi samymi ludźmi jak my i mają podobne zmartwienia, jak my zwykli śmiertelnicy. Jeżeli tak jak Kevina ciekawi Was życie królewskiej pary zapraszamy na relację z narodzin ich dziecka. Śledź na bieżąco E! Wiadomości: od poniedziałku do piątku w godz. 9.40, 12:45, 17:00, 20:00, soboty w godz. 10:00, 15:00, niedziele o godz. 23:30.

„Małżeństwo z Jonasami” na kanale E! Entertainment w niedziele o godzinie 21:00

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 3,87 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  12 lipca 2013 08:37

    Nigdy nie zrozumiem ludzi biorących udział w reality show.Nie wyobrażam sobie towarzystwa kamery oraz ludzi nas oglądających.Czułabym się skrępowana.Wiadomo celebryci,aktorzy,muzycy itp.stają się osobami publicznymi,jednak to wcale nie oznacza,że wszystko jest na sprzedaż.Każdy z nas powinien mieć odrobinę prywatności.

    Odpowiedz
  2. Alyssa  12 lipca 2013 09:15

    Ja akurat lubie wszelakie reality show , sledze cały czas Kardashianow ale tego niemiałam okazji jeszcze zobaczyc;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany