Bestseller dr Marka Hymana „Koniec z cukrzycą i otyłością” już na rynku polskim

Ostatnie badania naukowe wykazały, że zaburzenia poziomu insuliny we krwi są główną przyczyną otyłości, cukrzycy, a zarazem chorób serca ….. Czy masz nadwagę? Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie? Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze? Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość?Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdzące to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna.

Mark-Hyman-„Koniec-z-cukrzyca-i-otyloscia”

W książce „Koniec z cukrzycą i otyłością” dr Hyman przedstawia swój oparty na badaniach naukowych program przywrócenia prawidłowych poziomów insuliny i glukozy we krwi. Autor Odkrywa 8 sposobów na wygranie z cukrzycą.

Opisuje sześciotygodniowy plan działania, który udostępni ci narzędzia do zindywidualizowania Twojej drogi ku wyzdrowieniu. Dzięki testom diagnostycznym, poradom w kwestii suplementów diety i leków, strategiom redukującym stres, planom posiłków i przepisom, a także wielu innym wskazówkom „Koniec z cukrzycą i otyłością!” pomoże określić z maksymalną dokładnością konkretne przyczyny Twoich problemów z nadwagą i zdrowiem.  Znajdziesz tu inspirację do powrotu do zdrowia oraz utraty nadwagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia

Chociaż książka ta dotyczy głównie kwestii otyłości oraz cukrzycy typu 2, to jednak może być również pomocna dla osób z cukrzycą typu 1, chcących żyć ze zdrowo wyrównanym stężeniem glukozy we krwi.

Jest to rewelacyjny program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia.

… Po moich problemach z sercem w 2004 roku wprowadziłem drastyczne zmiany w swojej diecie i zakresie ćwiczeń fizycznych i wierzę, że nowa książka Dr Hymana zainspiruje Was w równym stopniu, jak on sam zainspirował mnie” – Prezydent Bill Clinton

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  9 czerwca 2013 09:34

    Cukrzyca no cóż jest na całe życie,na szczęście z otyłością możemy walczyć i wygrać:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany