Julia Roberts z poruszającym przesłaniem na Instagramie…

Komentarz do zdjęcia obiegł cały świat! Zobaczcie, co napisała gwiazda Hollywood!

Julia Roberts to obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Sławę przyniosły jej filmy „Stalowe magnolie”, „Pretty Woman”, „Erin Brockovich”, „Mój chłopak się żeni”, „Uciekająca panna młoda”, „Uśmiech Mony Lizy” i „Jedz, módl się, kochaj”. Talent aktorki został wielokrotnie doceniony, a ona sama ma miliony fanów na całym świecie. Gwiazda niedawno zamieściła na swoim Instagramie własne zdjęcie bez makijażu i dołączyła do niego poruszający komentarz. Zobaczcie, co napisała aktorka. Przetłumaczony tekst poniżej!

Julia Roberts z poruszającym przesłaniem:

„Perfekcjonizm wyglądu zewnętrznego stał się chorobą ludzkości. Kobiety nakładają na twarze tony makijażu, by ukryć niedoskonałości. Pozwalamy sobie wstrzykiwać botoks, głodujemy, by osiągnąć idealne kształty. Za wszelką cenę chcemy siebie naprawić, ale nie da się naprawić czegoś, czego nie widać. To nasze dusze potrzebują pomocy. Nadszedł czas, by sobie to uświadomić. Jak możemy oczekiwać, że ktoś nas pokocha, jeśli same siebie nie kochamy? Zacznijmy budowanie relacji od swojego wnętrza. Nie ma znaczenia, jak wyglądamy, ważne jest to, co do siebie czujemy. Publikuję dziś swoje zdjęcie bez makijażu. Wiem, jak wyglądam, wiem, że mam zmarszczki, ale dzisiaj chcę popatrzeć głębiej. Chcę zajrzeć w swoją duszę, zauważyć swoje prawdziwe Ja, to kim jestem naprawdę. Chciałabym, byście i wy dostrzegły i uszanowały swoją najgłębszą i najprawdziwszą istotę, pokochały siebie takimi, jakimi jesteście”.

Piękne, poruszające, mądre przesłanie. Napiszcie w komentarzach, co myślicie o tym wpisie i podzielcie się nim z innymi kobietami.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (201 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Alluska12  1 lutego 2018 09:54

  Piękne i takie prawdziwe! Zaczyna mnie przerażać to dokąd ten świat zmierza.. kobiety zaczynają wyglądać jak swoje klony a przecież każda z nas jest piękna na swój odmienny sposób.

  Odpowiedz
 2. megi829  1 lutego 2018 11:41

  To, że jakaś aktorka powie parę mądrych słów to nic nie zmieni. Jak mamy przestać gonić za „idealnym wizerunkiem” skoro wokół tego kręci się kobiecy świat. Paradoks filmów i seriali to aktorka, która wstaje rano po kilkugodzinnym śnie w pełnym makijażu ! Niech nie wciskają w nas sztucznych piersi,ust czy rzęs.. To się nigdy nie zmieni bo przecież trzeba czymś napędzać salony kosmetyczne i drogerie. Ba !

  Odpowiedz
 3. Hidari11  1 lutego 2018 12:05

  Cenię ją jako aktorkę i jako osobę również. Niestety, pogoń za idealnym wizerunkiem stała się pewnego rodzaju wypełnieniem pustki w życiu, spełnianiem oczekiwań tak naprawdę nie swoich a otoczenia- kobiety chcą się podobać mężczyznom, pracodawcom (w modelingu, fotomodelingu) i często wystawiają swoje zdrowie na próbę. Popularne nie są kobiety przekazujące jakieś wartości, inspirujące do nauki, sztuki, czynienia dobra, a Chodakowskie, Lewandowskie, itp…
  A w muzyce co się dzieje? Najwięcej oglądalności mają teledyski, w których są porozbierane, umalowane kobiety, większą karierę robią gwiazdy, które nie potrafią śpiewać, ale są atrakcyjne (np. Selena Gomez).

  Odpowiedz
 4. macierzanka  1 lutego 2018 17:45

  Piękne to przesłanie.

  Odpowiedz
 5. luna341  1 lutego 2018 19:51

  Łatwo pisać jak się ma ładną buzię .,a co maja powiedzieć kobiety ,którym natura poskąpiła urody.

  Odpowiedz
 6. Anitella  2 lutego 2018 11:10

  Zawsze miło posłuchać głosu rozsądku. Tym bardziej ze strony przedstawicielki światka celebrytów, który jakby nie patrzeć nakręcił to szaleństwo.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany