Julia Roberts z poruszającym przesłaniem na Instagramie…

Komentarz do zdjęcia obiegł cały świat! Zobaczcie, co napisała gwiazda Hollywood!

Julia Roberts to obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Sławę przyniosły jej filmy „Stalowe magnolie”, „Pretty Woman”, „Erin Brockovich”, „Mój chłopak się żeni”, „Uciekająca panna młoda”, „Uśmiech Mony Lizy” i „Jedz, módl się, kochaj”. Talent aktorki został wielokrotnie doceniony, a ona sama ma miliony fanów na całym świecie. Gwiazda niedawno zamieściła na swoim Instagramie własne zdjęcie bez makijażu i dołączyła do niego poruszający komentarz. Zobaczcie, co napisała aktorka. Przetłumaczony tekst poniżej!

Julia Roberts

Julia Roberts, fot. East News

Julia Roberts z poruszającym przesłaniem

„Perfekcjonizm wyglądu zewnętrznego stał się chorobą ludzkości. Kobiety nakładają na twarze tony makijażu, by ukryć niedoskonałości. Pozwalamy sobie wstrzykiwać botoks, głodujemy, by osiągnąć idealne kształty. Za wszelką cenę chcemy siebie naprawić, ale nie da się naprawić czegoś, czego nie widać. To nasze dusze potrzebują pomocy. Nadszedł czas, by sobie to uświadomić. Jak możemy oczekiwać, że ktoś nas pokocha, jeśli same siebie nie kochamy? Zacznijmy budowanie relacji od swojego wnętrza. Nie ma znaczenia, jak wyglądamy, ważne jest to, co do siebie czujemy. Publikuję dziś swoje zdjęcie bez makijażu. Wiem, jak wyglądam, wiem, że mam zmarszczki, ale dzisiaj chcę popatrzeć głębiej. Chcę zajrzeć w swoją duszę, zauważyć swoje prawdziwe Ja, to kim jestem naprawdę. Chciałabym, byście i wy dostrzegły i uszanowały swoją najgłębszą i najprawdziwszą istotę, pokochały siebie takimi, jakimi jesteście”.

Piękne, poruszające, mądre przesłanie. Napiszcie w komentarzach, co myślicie o tym wpisie i podzielcie się nim z innymi kobietami.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...