Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary i 7 urodziny Celebration Productions

Legendarne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, najnowsze trendy francuskiej i włoskiej mody, klubowe hity rodem z Los Angeles, a wszystko to z okazji 55 lecia działalności artystycznej założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego i 7 urodzin Celebration Productions! Portal KobietaMag.pl objął patronatem to wydarzenie. Jakie ciekawostki przygotowali organizatorzy imprezy? Kto pojawi się na wydarzeniu? 

 

Edward Hulewicz, Wojciech Hoffmann z Turbo, finalista programu Must Be The Music – Kuba Zaborski, gwiazda ukraińskiego  i niemieckiego MTV – Damon Hodges, DØUBLE LØUD3RS, czyli Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk, to tylko cześć artystów, którzy wystąpią na tej niezwykłej imprezie, która rejestrowana będzie na potrzeby koncertowego DVD, jakiego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Wrażeniom muzycznym towarzyszyć będą też modowe, przygotowane przez francuską projektantkę Agnés Wuyam, która nie tylko zaprezentuje w nietypowy sposób swoją najnowszą kolekcję, ale i odpowiadać będzie wraz ze stylistką fryzur Magdaleną Kozicą za nowy wizerunek sceniczny Bernarda Dornowskiego!  

Nasze wydarzenie z pewnością jest niezwykłe, tego wyjątkowego wieczoru połączymy legendarnych muzyków z Bernardem Dorowskim na czele i hitami Czerwonych Gitar, ale nie tylko z nowoczesnością, modą i luksusem, jakiego niestety wciąż brak w koncertach polskich legend. Jak już wcześniej wspomniałem koncert, który podzielony będzie na dwie cześć wypełnią zarówno przeboje Czerwonych Gitar, jak i piosenki wykonywane przez naszych gości specjalnych i tutaj szykujemy bombę na sam koniec prosto znad Tamizy. Z pewnością i video realizacja, za którą odpowiedzialny jest producent Łukasz Powaga i jego firma Film Event TV Production stanie się czymś zupełnie nowym na naszym rynku muzycznym, wiem to już teraz ponieważ przygotowaliśmy naprawdę wiele niespodzianek na które zazwyczaj wpadają managementy amerykańskich artystów. Możemy już teraz zdradzić, że tego wieczoru zostanie wręczonych wiele nagród, wśród których znajduje się między innymi nagroda specjalna od Pani Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska, która nasze wydarzenie objęła swoim honorowym patronatem! Wciąż jeszcze mamy miejsce dla potencjalnych partnerów, dlatego też zapraszamy do współpracy! – mówi Patryk Boro, producent wydarzenia z ramienia Boro Inc Celebration Productions. 

Jubileusz Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary i 7 urodziny Celebration Productions  odbędzie się już 9 września na dachu poznańskiej Galerii MM, mieszczącej się przy ulicy Święty Marcin 24, więcej informacji na Facebooku wydarzenia.

Realizacja VIDEO koncertu: Film Event TV Production 
Produkcja: Patryk Boro & Łukasz Powaga 
Stroje: Agnès Wuyam
Fryzury: Magdalena Kozica
Make Up: Mexmo

Partnerzy:
Film Event Tv Production
Agnès Wuyam 
Jurkowski Artist Management 
Zorganizuj Koncert 
Galeria MM
MK Bowling
Szkoła Nowinka

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany