Joanna Brodzik – nowa Ambasadorka marki Uzdrovisco

Joanna Brodzik to aktorka związana od 25 lat z teatrem, telewizją i filmem, a także producentka kreatywna spektaklu „Wstydź się”. Jest również autorką książki „Umami. Opowieści i przepisy”, dyplomowaną trenerką I stopnia szkoły Trop i działaczką społeczną. Brodzik jest prezeską fundacji „Opiekun serca” i teraz także ambasadorką marki kosmetyków naturalnych Uzdrovisco!

Fot. mat. nadesłane

Wartości wspólne

Wartości, jakimi kieruje się Joanna Brodzik, jej wybory zawodowe oraz sposób patrzenia na świat są spójne z wizją i przekazem marki Uzdrovisco. Dlatego dla niej ta współpraca to początek współtworzenia nowych przestrzeni i możliwości.

„Bardzo cenię to, jak Właścicielki prowadzą markę, jak dbają o kobiety, nie tylko o ich piękno, ale też o sferę emocjonalną, o ich dobrostan. Składy, produkty i ich opisy są uczciwe i rzetelne. A komunikacja oparta na autentyczności, świadomości i szacunku dla odbiorcy jest mi wyjątkowo bliska. Lubię wspierać polskie firmy, bo uważam, że mają dużo do zaoferowania i są niezwykle kreatywne. Produkty Uzdrovisco znałam i używałam już wcześniej. Ciekawostka: na kilka dni przed tym, jak odezwała się do mnie Ewelina, Brand Manager marki Uzdrovisco, dostałam od bliskiej mi Kobiety serum liftingujące pod oczy z linii Świetlik w prezencie. Przypadek? Nie sądzę. Głęboko wierze, że pod cienką siatką przypadku kryje się gęsto zapleciona nic sensu.”-mówi Joanna.

Ambasadorka marki odzwierciedla wartości Uzdrovisco, takie jak wrażliwość na naturę, chęć wspierania kobiet, świadomość, szczerość, uczciwość oraz empatia. Joanna Brodzik promuje linię BIOKLINIKA, opracowaną z myślą o kobietach w wieku okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym. Aktorka podkreśla, że menopauza to czas świadomego rozwoju i aktywnej radości z życia.

Fot. mat. nadesłane

Piękno bez retuszu

W celu ukazania naturalnego piękna dojrzałej kobiety, Joanna Brodzik i Uzdrovisco zdecydowały się na publikację zdjęć reklamowych bez retuszu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (24 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...