„Jesteś wystarczająca” – w marcu rusza program mentoringowy online dla kobiet!

Czy zdarzyło Ci się, że postanowienia noworoczne okazały się nierealistyczne, a Twoja motywacja i wiara w siebie osłabły? Może czas na powiedzenie sobie wreszcie: „Jesteś wystarczająca”? Od 22 marca specjalny program mentoringowy dla kobiet będzie promował takie podejście, prowadzony przez wyjątkowe kobiety.

„Jesteś wystarczająca” – program mentoringowy online dla kobiet

Wraz z nadejściem wiosny rozpocznie się wyjątkowy projekt zaproponowany przez Sylwię Petrynę – certyfikowaną mentorkę, trenerkę umiejętności psychospołecznych, akredytowaną przez ICF coacha i mediatorkę. Program „Jesteś wystarczająca” potrwa 6 miesięcy, a uczestniczki będą miały okazję uczestniczyć w spotkaniach w małych grupach (o maksymalnej liczbie 15 osób), prowadzonych przez doświadczone kobiety zajmujące się rozwojem osobistym i zawodowym, które osiągnęły sukcesy w dziedzinie biznesu.

– Rozwój kobiet i budowanie w nich pewności siebie, na polu prywatnym i zawodowym, jest niezwykle ważny. Kobiety nadal z ogromną nieśmiałością chwalą się swoimi sukcesami, nie potrafią walczyć 
o swoją pozycję, nie mają czasu, by o siebie zadbać – przyznają zgodnie prowadzące program.

I właśnie z tej potrzeby zrodził się pomysł na wspomniany program. Dzięki niemu uczestniczki zyskają pewność, że mają wszystko co trzeba, by żyć jak chcą, w zgodzie ze sobą i na własnych warunkach. Że są wystarczające, takie, jakimi są. Nie perfekcyjne, nie idealne, nie nieomylne. Wystarczające! Nauczą się stawiać granice tym, którzy podcinają im skrzydła. Uczynią marzenia realnymi celami, które pozwolą im iść tam, gdzie chcą.

Co zyskają podczas programu?

  • Poznają sposoby radzenia sobie z prokrastynacją
  • Nauczą się, w jaki sposób pracować z priorytetami i swoją efektywnością
  • Nauczą się odpowiednio korzystać ze swoich MOCY i już nigdy z nich nie zrezygnują
  • Dostaną klucz do pracy z własną motywacją i efektywnością

Wydarzenie startuje 22 marca. Cały czas można do niego dołączyć.

Patronat medialny nad programem objęły: Lady Business Club, Prawo Kobiet, Feszyn.com, KobietaMag, Biznesłomenki, PlanetaKobiet.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (10 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...