Jesteś fanem Simpsonów i marzysz o zegarku Swatch? Na święta życzenia się spełniają!

Swatch wydaje dwa nowe produkty świętując najbardziej znane, świąteczne momenty z serialu The Simpsons. Dla fanów amerykańskiego animowanego serialu komediowego to nie lada gratka. To idealny prezent dla miłośników zegarków Swatch, którzy marzyli o kolekcji z kultowymi postaciami mieszkającymi w Springfield.

Spis treści:

Wondrous Winter Wonderland

Występują na nim piernikowe postacie zainspirowane serialem The Simpsons, które tańczą radośnie na ośnieżonym pasku, a cała rodzina Simpsonów – Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie – zbierają się razem, żeby odśpiewać świąteczne piosenki.

zegarek Swatch The Simpsons

Tidings of Joy

Przywodzi na myśl ciepły, świąteczny klimat. Na tle śnieżnego krajobrazu Marge i Homer dołączają do Barta i Lisy, a Maggie zajmuje centralne miejsce na tarczy. Cała rodzina śpiewa radośnie w świątecznym klimacie.

zegarek Swatch The Simpsons

Na każdym produkcie znajduje się logo The Simpsons, a specjalne opakowanie jest ukłonem w stronę niezmiennie ujmującego dowcipu i uroku tej amerykańskiej produkcji. Taki podarunek na święta z pewnością sprawi radość obdarowanej osobie, która jest fanem Swatch i kultowego serialu.

Modele WONDROUS WINTER WONDERLAND i TIDINGS OF JOY będą dostępne na całym świecie już od 16 listopada 2023 roku, w sklepach Swatch i na www.swatch.com.

zegarki Swatch The Simpsons

zegarki Swatch The Simpsons

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...