„Jesteś cudem” Reginy Brett bestsellerem – zobacz, co mówi Polkom przy pożegnaniu

Najnowsza książka Reginy Brett – „Jesteś cudem” – już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafiła na polskie listy bestsellerów. To już drugi sukces autorki z Cleveland w naszym kraju – w zeszłym roku równie ciepłym przyjęciem cieszył się jej pierwszy zbiór felietonów, zatytułowany „Bóg nigdy nie mruga”.

Felietony Reginy Brett – kobiety, która stoczyła zwycięską walkę z własnymi słabościami, ciężką sytuacją osobistą, a następnie rakiem piersi – swoim autentyzmem, szczerością, bezpośredniością i życzliwością podbiły serca czytelników na całym świecie. Proste wydawałoby się prawdy, podane w przemawiający do wyobraźni sposób, często z humorem, dla wielu z nich stały się podporą w trudnych chwilach i drogowskazem na życiowych zakrętach.

Regina Brett przed kilkoma dniami opuściła Polskę, gdzie podczas niemal dwutygodniowego pobytu promowała książkę „Jesteś cudem”. Spotkała się z czytelnikami i udzieliła wielu wywiadów prasowych i radiowych. Wizytę w naszym kraju dokumentowała na swojej stronie na Facebooku (www.facebook.com/ReginaBrettFans), okraszając swoje zdjęcia Warszawy i Krakowa błyskotliwymi komentarzami. Na koniec – niezwykle zadowolona z spędzonego w Polsce czasu i z wielu wyrazów serdeczności ze strony czytelników i dziennikarzy – podziękowała im wszystkim, zapowiedziała swoją kolejną książkę oraz kolejny przyjazd.

Wydawnictwo Insignis opublikowało obszerne fragmenty książki Reginy Brett „Jesteś cudem”, czytane przez Ewę Błaszczyk, założycielkę fundacji AKOGO? i Kliniki „Budzik” (część dochodu ze sprzedaży książek Reginy Brett w Polsce przeznaczona jest na potrzeby fundacji). Zapraszamy do ich wysłuchania pod tym adresem: bit.ly/1hYkbdb

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (75 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. plum12  25 stycznia 2016 14:13

    świetna książka:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany