Jesienne tatuaże. Inspirujące wzory nie tylko na zimne miesiące!

Miłośnicy tatuażu decydują się na wykonanie nowego malunku na ciele w różnych okresach roku. Czasami decyduje o tym impuls i chęć ozdobienia ciała, a czasem potrzeba upamiętnienia ważnych chwil i nastrojów. Chęć złożenia hołdu lub dążenie do zapisania czegoś na stałe w pamięci. W przypadku gdy wyjątkowy z jakiegoś powodu moment przypada na jesień, warto pokusić się o stworzenie wzoru, który oprócz wybranej symboliki będzie też zawierał jesienne motywy. Zobacz, jak pięknie potrafią prezentować się na ciele pożółkłe, spadające liście i wzbijające się w powietrze ptaki!

Jesienne tatuaże z liśćmi i ptakami

Jesienne tatuaże

fot. Depositphotos

W swojej słynnej piosence młody wokalista Organek śpiewa, że „wiosna wybuchła mu prosto w twarz”. Niektóre z nas mogłyby jednak powiedzieć to samo o jesieni. Kolorowe liście i leśne zwierzęta przyłapane na leśnej polanie, magiczne kształty kluczy układanych przez ptaki, czerwone korale ogników, berberysu i jarzębiny, jesienne ćmy i porywające lektury, na które wreszcie mamy czas…. Wszystkie te elementy układanki nazywanej jesienią potrafią zamienić okresową chandrę w euforię. Czasem do tego stopnia, że ma się ochotę zatrzymać to uczucie na zawsze. Na przykład pod postacią trwałego malunku na ciele! Zobacz inspirujące jesienne tatuaże damskie nie tylko na zimną część roku!

Toms Rīts Unsplash.com

Jesienne tatuaże. Inspirujące wzory nie tylko na zimne miesiące!

Jesień to bez wątpienia jedna z najbardziej twórczych pór roku. Otwierają się wtedy nowe ciekawe miejsca, odbywają spotkania z pisarzami i wernisaże, a sceny filharmoniach i klubach zapraszają na koncerty największych gwiazd. To samo dotyczy tatuowania i ozdabiania ciała. Złote dni października i listopada zachęcają miłośników tej formy dbania o urodę do kolekcjonowania nowych malunków. Inspirują ich codzienne, domowe widoki, takie jak wylegujące się na kanapie koty czy poranna parująca kawa. Wizje przynoszą świeżo skończone powieści, nadrabiane wieczorami seriale, a przede wszystkim zachwycające dary jesiennej natury. Drzewa odsłaniające sieci gałęzi, kasztany i żołędzie spadające wprost pod nogi spacerowiczów, dynie oraz kabaczki złocące się na grządce, blade słońce przecinające smugi mgły. Artyści zbierają wszystkie te zachwyty do jednego worka, tworząc jesienne tatuaże, które w każdej chwili mogą stać się wehikułem czasu. Przenoszą wtedy swoich właścicieli do tych wyjątkowych chwil. Zobaczcie same!

Daiga Ellaby Unsplash.com

Zobacz wybrane przez nas, jesienne tatuaże:

Który z powyższych tatuaży spodobał się Wam najbardziej? Jaki motyw to Wy umieściłybyście na własnym, spersonalizowanym rysunku? A może macie jakieś inne pomysły na utrwalenie jesieni? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami! 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (195 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...