Jesienne outfity w stylu VSCO Girl – dwie odsłony w stonowanej kolorystyce

VSCO Girls to rodzaj nowej dziewczęcej subkultury, lubiącej nawiązywać do lat 90. Wyróżnia je miłość do zdjęć z polaroida, minimalistyczny makijaż i słabość do naturalnej pielęgnacji. Najważniejszy jest jednak charakterystyczny styl ubierania się, bazujący na luźnych koszulkach, sweterkach oversize, biżuterii z muszelkami, plecakach zamiast torebek (najlepiej oryginalnych Kankenach lub Vansach), Birkenstockach lub tenisówkach i nieodłącznych gadżetach w postaci gumek do włosów na ręce i personalizowanych termosów. Dziś, z pomocą naszych niezawodnych Inspirantek pokazujemy Wam, jak wcielić ten styl w życie jesienią. Oto dwa outfity w stylu VSCO Girl!

Pierwszy zaproponowany outfit to zestawienie luźnego sweterka o pastelowym odcieniu ze spódniczką w kwiaty i sportowymi sneakersami. Luźny styl podkreślają kolczyki i bransoletka z muszelkami utrzymane w wakacyjnym klimacie, młodzieżowy plecak-worek i zabawny, intensywnie różowy kubek termiczny z zabawnym hasłem.

Pierwszą wyróżnioną stylizację stworzyła kawiarka. Gratulujemy!

 

Drugi zestaw to typowo casualowe (np. szkolne), proste połączenie jasnych jeansów z różowym t-shirtem z wesołym nadrukiem i szarym kardiganem. Uzupełniają go jednak typowe dla VSCO Girls akcenty- markowy plecak od Vans oraz buty tej samej firmy z charakterystyczną, popularną na Instagramie tej subkultury szachownicą. Do kompletu dodałybyśmy jeszcze tylko gumkę-zamotkę na nadgarstku!

Drugi outfit, który otrzymuje tytuł Trendy Dnia to dzieło -leny-. Gratulacje!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Od tej chwili obowiązują hasztagi:

#VSCOGirl

#ParisFashionWeek

#Ponczo

#Jedwabnaapaszka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany