Jesienna wariacja na temat żakardu dla wszystkich elegantek

W tym sezonie żakard jest prawdziwym must have. Co więcej, już wiele lat temu materiał przestał być domeną wyłącznie starszych pań czy kostiumów scenicznych. Dziś pojawia się na całej garderobie tworząc niezwykle oryginalne, ale i pełne elegancji stylizacje. Jak zatem nosić jesienny żakard? Przede wszystkim jako żakiet, marynarkę, na spódnicach i spodniach, choć w grę wchodzą również całe komplety. Co więcej, teraz to również świetny kruszec dla płaszczy. Poza tym projektanci sięgają również po materiały imitujące żakard lub nawiązujące do jego estetyki, które to również wpisują się w trend.

Nasza Inspirantka wybrała koronkowy żakiet stylizowany na żakard. I takie wersje są teraz niezwykle modne. Wygląda naprawdę interesująco w zestawieniu z ultra modnymi spodniami z szerokimi nogawkami, które są wielkim ukłonem w stronę lat 70-tych. Do tego pięknie prezentuje się jedwabna koszula łącząca w sobie barwę łososiową i koral, wyraźnie wpisująca się w elegancki styl tej propozycji. Dopełnieniem będą klasyczne czarne szpilki z mieniącymi się ozdobnymi cyrkoniami, czarna torebka z zalotną falbanką oraz biżuteria w formie ażurowych kolczyków. Taki zestaw jest idealny dla pań zarówno do pracy, jak i na eleganckie wyjście. 

W dzisiejszych Trendach Dnia wyróżniona została vipala. Gratulujemy!

#żakardwroligłównej

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#Andrzejki

#jedwabnaspódnica

#żakardwroligłównej

#stylizacjanastudniówkę

#jesiennabiżuteria

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany