Jesienna kampania RESERVED -BEAUTIFUL STORY trwa -zdjęcia z Paryża

Jesienno-zimowa kampania BEAUTIFUL STORY marki Reserved dla sezonu  jesień zima 2011/2012 trwa od 1 września. RESERVED konsekwentnie prezentuje młodych, ambitnych ludzi i ich piękne historie. Są to historie ze świata mody opowiadające o tym, jak  odnieśli oni sukces w świecie mody na skalę światową. Swoje piękne historie przedstawiają Sasha Pivovarova – jedna z najbardziej znanych modelek i angielski top model Jacey Elthalion.

RESERVED -BEAUTIFUL STORY

Pivovarova to kolejne, mocne nazwisko w kampanii RESERVED, opowiadającej o pięknych historiach. Do tej pory twarzami kampanii byli Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak czy Tobias Sorensen.

?Jesienna kampania RESERVED z Sashą Pivovarovą jest naszą trzecią odsłoną serii Beautiful Story. Przez mijające lata pokazywaliśmy, że piękna historia może spotkać każdą z nas, że każda z nas zasługuje na wyróżnienie i spełnienie marzeń! Sasha, która przebyła długą drogę z Moskwy na wybiegi największych projektantów mody w Paryżu i Nowym Jorku jest aktualnie czwartą najbardziej docenianą modelką świata! Mimo gigantycznego sukcesu jaki odniosła zachowała swoją naturalność i subtelność ? mówi Monika Kapłan-Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

W kadrach Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka  Sasha stała się ilustracją kolejnej spektakularnej i międzynarodowej kampanii. Tłem do niej  stał się Paryż a na zdjęciach uchwycono obok modnego Placu Vendome niezwykłą i charakterystyczną architekturę miasta.

RESERVED -BEAUTIFUL STORY RESERVED -BEAUTIFUL STORY RESERVED -BEAUTIFUL STORY RESERVED -BEAUTIFUL STORY

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...