Jesień w E! – najsłynniejszy klan świata powraca z 7.sezonem „ Z kamerą u Kardashianów”

Tej jesieni do E! powraca rodzina Kardashianów z nowymi epizodami swojego niezwykle popularnego reality show. W najnowszym sezonie szalona rodzina Kardashianów będzie dzielić się z widzami swoimi wzlotami i upadkami. Kim zbliży się do swojej kochającej rodziny bliżej niż kiedykolwiek, Kourtney i Scott będą przygotowywać Masona na przyjście jego małej siostry, Khloe będzie walczyć o jak najwięcej czasu z tymi, których kocha. Kylie i Kendall odkryją sposób, żeby w końcu wyjść z cienia swoich starszych sióstr. Rob odnajdzie swoją własną drogę zawodową, a małżeństwo Bruce’a i Kris napotka poważny kryzys.

7. sezon „ Z kamerą u Kardashianów”

7. sezon „ Z kamerą u Kardashianów” zacznie się dramatycznie – Kris przechodzi załamanie, po tym jak w prasie pojawiły się rewelacje na temat Khloei. Brukowce opublikowały informację jakoby Khloe miała nie być biologicznym dzieckiem Roberta Kardashiana Sr. Rodzina ciężko znosi kąśliwe komentarze tabloidów, dlatego Kris motywuje się by udowodnić całemu światu, że Khloe jest prawdziwą Kardashianką.

W trakcie tego sezonu zobaczymy również  Kim, Kourtney i Khloe w roli prawdziwych bizneswomen. Siostry będą przenosić swój butik DASH z Calabasas do samego serca Hollywood. Charakternym siostrom nie będzie jednak łatwo dogadać się kwestii ich wspólnego, niezwykle stylowego sklepu. Bruce zacznie tęsknić za swoimi najmłodszymi córkami– Kendall i Kylie – które dorastają coraz szybciej i znajdują nową ekscytującą pracę w jednym z najważniejszych magazynów modowych w USA.

7. sezon „ Z kameraąu Kardashianów”

Kourtney jest podekscytowana narodzinami córki, a jednocześnie odrobinę przytłoczona możliwościami jakie oferuje kobietom w ciąży współczesna medycyna. Jej młodsza siostra Khloe robi wszystko co w swojej mocy, żeby być jak najbliżej przy swoim mężu Lamarze. Jednocześnie tęskni ona bardzo za rodziną i postanawia dołączyć do swojej rodziny w trakcie wakacji na Dominikanie.

 

„Z kamerą u Kardashianów” w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

Premiera 19 sierpnia,  o godzinie 21:00 na kanale E!.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (114 głosów, średnia: 4,01 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  12 lipca 2013 09:33

    Nie jestem fanką tego programu.Pisałam już nigdy nie zrozumiem ludzi,którzy godzą się na wystawienie swojego prywatnego życia.Wiem,że są miliony osób,którzy śledzą i czekają na każdy nowy odcinek.Dla mnie ta rodzina to szczyt głupoty i żenady.Jak żyję nie spotkałam takiej matki i mam nadzieję,że nie będzie mi dane.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany