Jesień 2013 w Top Secret, Drywash & Troll!

Jesienna  oferta Top Secret zaczyna się już  pojawiać się w sklepach i sprzedaży internetowej. W sierpniu na witrynach  zobaczymy zdjęcia z najnowszej sesji, autorstwa znanego fotografika Jacka Poremby. Koncepcja wizerunku Top Secret jest kontynuacją przekazu, w którym atrakcyjna para jest „podpatrzona” w różnych, codziennych sytuacjach życiowych. Reporterskie ujęcia  podkreślają nowoczesny charakter marki i różnorodność stylizacji, dostosowanych do sytuacji czy pory dnia.

Top Secret jesien 2013

Top Secret w nowym sezonie planuje rozwój programu dla stałych klientów Collection Club, liczne akcje o charakterze marketingowo – sprzedażowym, w których istotnymi elementem  komunikacji  są sklepy i  ich   witryny. Pierwsza „Back to Office” rozpocznie się już w sierpniu.

Zgodnie z realizowana strategia „express yorself” kolekcje Top Secret dają możliwość dostosowania stroju do osobowości, stylu i potrzeb. Przygotowane w oparciu o najnowsze trendy kolekcje i linie  na nowy sezon to propozycja niemal na wszystkie okazje –  do pracy, w czasie wolnym, na wieczór. Damskie i męskie kolekcje  przeznaczone są dla osób  nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo i rodzinnie. Dodają im atrakcyjności i  pewności siebie.

Top Secret w kolekcjach bardziej formalnych, city, stawia na maksymalizm w formach i minimalizm w prostocie. Jest dużo inspiracji matematyką i geometrią, zarówno w konstrukcji ubrań, laserowych „wycinankach” kontrastach mat- błysk, regularnych printach. Dominujące kolory to czerń i  biel, uzupełnione kobaltem,  beżem, fioletem, czerwienią, czy modnymi akcentami miedzi. Eleganckie linie inspirowane gotycką sztuką architektoniczną czy garderobą dandysa przewidziano na czas świąt i karnawału.

Top Secret jesien 2013 (2)

W kolekcjach casual  Top Secret proponuje miękką luźną i wygodną  sylwetkę o miejskim charakterze, w stonowanych kolorach  Nie brakuje tu jednak  modnych ostrzejszych akcentów: pikowania, skórzane wstawki, sportowe kurtki, elementy inspirowane wojskowym mundurem, srebrne dżinsy i spódnice, akcenty wyraźnych barw – czerwieni , bordo.

Krótkie linie Fashion Collection, od roku uzupełniają bieżącą ofertę Top Secret o najgorętsze trendy sezonu. Jeszcze w czasie wakacji pojawią się ubrania inspirowane szalonymi latami 50 -tymi czy sportowym glamourem.

Troll  proponuje na nowy sezon  bardzo różnorodną i nowoczesnę  linie, w których  znajdziemy inspiracje folkowe, romantyczne,  płynące z natury jak i klasyczne kontrasty black & white.

Drywash, najmłodsza marka Redanu stawia na wygodne ubrania o sportowo – romantycznym charakterze,  z miękkich dzianin, w bardzo przyjaznych, luźnych formach . Kolorystyka, od bieli ze złotem i srebrem, po melanżowe beże i szarości też nadaje kolekcji  lekkości.

Wszystkie marki  Redanu przygotowały też linie  męskie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (237 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...