Jędrne i uniesione pośladki – jak je uzyskać?

Pewien naukowiec z Metropolitan University wymyślił wzór matematyczny, który określa … jak bliskie ideału są nasze pośladki… Cóż, wolałybyśmy wzór lub przepis na osiągnięcie tegoż ideału.

Każda z nas marzy o zgrabnych, krągłych, lekko uniesionych, a co się z tym wiąże – ponętnych, zgrabnych pośladkach. Nie lubimy ich, gdy mają kształt spłaszczonego pączka lub kanciastego pudła. Niestety, rzadko która kobieta może się od tak pochwalić pupą  la Jennifer Lopez, która doskonale wygląda na przykład w obcisłych kombinezonach . Na jędrne i kształtne pośladki solennie zapracować muszą zarówno panie o pełnych kształtach, jak i te najszczuplejsze. Wzmożona pielęgnacja kosmetykami zwalczającymi cellulit, siódme poty wyciskane na siłowni, odpowiednia dieta – robimy co możemy, by uzyskać pożądany efekt. Jeżeli nasze starania nie przynoszą rezultatu a MUSIMY mieć wymarzone pośladki, możemy sięgnąć po konkretny zabieg medycyny estetycznej.

Jędrne i uniesione pośladki

 

Pośladki w górę! 

Zdarza się, że niektóre kobiety gwałtownie chudną i wtedy ich pośladki stają się obwisłe i płaskie. Istnieje również liczna grupa pań, które pragną powiększyć pupę, aby na przykład uzyskać proporcjonalne mięśnie pośladkowe i tym samym wymodelować ich kształt. Niezależnie od powodu, jeżeli jesteś jedną z tych, które walczą z opadaniem pośladków, przemyśl koniecznie możliwość upiększenia najbardziej pociągającej części kobiecego ciała za pomocą metody Macrolane. Macrolane to żel stworzony na bazie kwasu hialuronowego, który jako naturalny związek chemiczny występuje w naszym organizmie. Dlatego jest tak dobrze akceptowany i przyjmowany bez ryzyka wystąpienia komplikacji. Kuracja z jego zastosowaniem rekomendowana jest osobom, które oczekują od zabiegu nie tylko wymodelowania, ale także lekkiego uniesienia pośladków. To niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów transplantacji tkanki tłuszczowej czy wszczepiania implantów. Jej niewątpliwymi zaletami są: bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji oraz brak ryzyka powstania blizn.

Ponętne kształty na wiele miesięcy

Zabieg Macrolane polega na wstrzyknięciu przez zaledwie półtoramilimetrowe nacięcie skóry preparatu pomiędzy skórę a powięź mięśnia. Następnie lekarz delikatnie i dokładnie poprzez masaż rozprowadza żel Macrolane?. Zabieg trwa około godziny, jest minimalnie inwazyjny i praktycznie bezpośrednio po nim pacjentka jest w pełni sprawna i może wrócić do domu. Przywrócenie objętości, nadanie pełniejszych kształtów oraz efekt podniesienia widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu procedury. Co bardzo ważne, rezultat jest całkowicie naturalny, pośladki zostają delikatnie zaokrąglone i jędrne. Należy jednak pamiętać o tym, że kwas hialuronowy podlega naturalnej biodegradacji i dlatego może wystąpić konieczność powtórzenia terapii w celu utrzymania efektów. Powtórne wizyty są zazwyczaj potrzebne dopiero po 12 miesiącach i obejmują dostrzyknięcie niewielkiej ilości Macrolane. Warto wiedzieć, że na poprawę jakości skóry i kształtu pośladków bardzo korzystnie wpływają również całkowicie nieinwazyjne zabiegi medycznej kawitacji ultradźwiękowej Med2 Contour oraz thermoliftingi: Accent? z użyciem fal radiowych czy podczerwieni, jak Zaffiro? ? tłumaczy dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej z klinik Esteticmed.pl w Bydgoszczy i Częstochowie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (217 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...