Jeansy na lato 2012 od marki PATROL – wybierz swoją linię

Jeansy są obecne w szafie każdej kobiety. Czujemy się w nich wygodnie i atrakcyjnie. Niebieskie jeansy podbiły nasze serce również dzięki bardziej pragmatycznym powodom. Mają niezliczoną ilość odcieni i fasonów. Można je łączyć dowolnie w różnych stylizacjach, zależnie od okazji, samopoczucia oraz efektu, jaki chcemy osiągnąć. Dla kobiet, właśnie efekt jest kluczowym czynnikiem decydującym o zakupie wymarzonej pary jeansów.

jeansy-patrol-

W tym sezonie marka PATROL przygotowała modele jeansów, w których kobiety poczują się wyjątkowo dobrze. W sprzedaży dostępne są dwie linie classic i fashion.

Linia classic to proste jeansy, których nogawka ma taką samą szerokość w kolanach i łydkach, jest prosta na całej długości. Jeansy classic to najbardziej popularny i uniwersalny fason, którego największą zaletą jest prostota. Stanowią bazę wielu stylizacji, co czyni je niezastąpionym i podstawowym elementem kobiecej garderoby. Największa zaleta linii classic? Modele tej linii pokocha każda figura! Taki fason spodni będzie doskonały dla osób niskich, wydłuża optycznie nogi. Osoby o krąglejszych kształtach uzyskają efekt wysmuklenia sylwetki. Klasyki, które zwykle mają podwyższony stan, pięknie podkreślą linię kobiecej talii.

straight LEG

Linia jeansowa PATROL – fashion, bardzo kobiece jeansy, w wyrazisty sposób podkreślają figurę. Ich nogawka zwęża się ku dołowi i ściśle przylega do łydki, która będzie znakomicie wyeksponowana poprzez zestawienie z butami na wysokim obcasie. Kobiety puszyste nie muszą rezygnować z jeansów fashion, wystarczy, że zestawią je np. z tuniką czy kamizelką podkreślającą talię. Linia fashion charakteryzuje się obniżonym stanem, który podkreśli atuty sylwetki w prosty sposób. PATROL ma dla kobiet specjalny model, który bazuje na oryginalnym projekcie z zastosowaniem zamka wokół pasa, jako elementu wykończenia spodni. Wykorzystany detal nadaje jeansom dynamiki, lekkości, niepowtarzalnego charakteru, który przyciąga oko.

Wszystkie modele jeansów PATROL zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach kobiet o różnych typach sylwetki. Starannie dopracowane detale i wysoka jakość materiału czynią je produktem, w który warto wyposażyć swoją szafę.

Oto kilka modeli z propozycji marki:

jeansy-2012-patrol

jeansy-2012-patrol

jeansy-2012-patrol

jeansy-2012-patrol

jeansy-2012-patrol

jeansy-2012-patrol

www.patrol.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (122 głosów, średnia: 3,82 z 5)
zapisuję głos...