Denimowe lata 70. – jeansowa stylizacja pełna luzu i uroku

Przeplatanie się trendów z różnych epok to nieodłączny element mody. Wiele czerpiemy m.in. z szalonych lat 70., które potrafią świetnie zainspirować. I tutaj należy wymienić połączoną ze stylistyką boho moc kolorowych printów, a także nieśmiertelne dzwony czy luźne kamizelki. Jeśli chodzi o materiał często przewija się oczywiście jeans. Outfit pięknej hipiski mile widziany jest również na dzisiejszych ulicach. Co więcej, zawładnął nimi też denim. Dlaczego więc nie sięgnąć po takie połączenie?

Nasza Inspirantka stworzyła pełną luzu, a jednocześnie uroczą i dziewczęcą stylizację w stylu boho. O latach 70. każą nam pamiętać przede wszystkim materiałowe dzwony w etniczną mozaikę. Połączona z nimi biała falbaniasta koszula idealnie współtworzą styl boho. Pojawia się też oczywiście jeans – w iście oryginalnym wydaniu. Uszyta została z niego nie tylko dłuższa kamizelka, ale też paski przy butach na koturnie, charakterystycznych z resztą również dla 70. lat. Denimem owładnięta została dodatkowo torebka.

Punkty za zwycięską stylizację dnia otrzymuje dziś Justi912. Serdecznie gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu
#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany