Dwa oblicza Kraju Kwitnącej Wiśni. Japońskie stylizacje na spacery po Polsce

Japonia łączy w sobie wiele stylów. Od orientalnych wzorów, po pastelowe kolory i designerskie dodatki. Z pewnością również dlatego w dziedzinie mody Japonki są dla nas inspiracją. Opierając się na ich pomysłach stworzymy outfity przyjazne również w naszym klimacie i to zarówno jeśli chodzi o pogodę, jak i naszą rodzimą estetykę. Dziś przedstawiamy dwa ujęcia Kraju Kwitnącej Wiśni: jedno na specjalną okazję oraz drugie, która nie pozwoli nam się zagubić na tle pędzącego miasta.

Na początek wersja elegancka, której bazą jest fioletowa dopasowana sukienka zdobiona kwiatami orientu. Podobnymi motywami okraszony został też interesujący zegarek. Fiolet pojawia się jeszcze na zgrabnej torebce, a kontrastem dla całości jest marynarka i szpilki w kolorze seledynowym.

Jako pierwszą w Trendach Dniach chcemy wyróżnić Eli. Serdecznie gratulujemy!

stylizacja: orientalna fioletowa sukienka, zegarek z kwiatami, seledynowa marynarka

#ZKrajuKwitnącejWiśni

 

Drugi look, a dokładniej uwielbiany przez Japonki biały total look, to propozycja zdecydowanie bardziej młodzieżowa i zwariowana. O dziewczęcości świadczy sam kolor symbolizujący niewinność, a także szkolna minispódniczka. Mamy też niesztampowe i widoczne z daleka dodatki skąpane w neonowym różu: mały plecaczek, kosmiczne adidasy oraz okulary lenonki.

Za tą stylizację punkty otrzymuje Fionka. Gratulacje!

stylizacja: biały total look w japan style, różwoy pleca, różowe sneakersy i różowe okulary

#ZKrajuKwitnącejWiśni

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#ZKrajuKwitnącejWiśni

#Butyzzaskaującymobcasem

#Coachella2019

#kapeluszwroligłównej

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (72 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany