Japan Chic – egzotyczna sesja Trendy Hair Fashion

Tygiel kulturowy i trendowy japońskich metropolii stanowił idealne tło dla ponadczasowych stylizacji fryzur przygotowanych przez Trendy Hair Fashion i japoński zespół Ash Hair Make. Zobacz zdjęcia!

Tygiel kulturowy i trendowy japońskich metropolii stanowił idealne tło dla ponadczasowych stylizacji fryzur damskich przygotowanych przez międzynarodowy zespół złożony z teamu Trendy Hair Fashion i japońskiego zespołu Ash Hair Make. Fotograf Marcin Gorgolewski sfotografował znaną japońską modelkę Shinyong Lee oraz  Polkę Jaśminę Bielewicz na ulicach Tokio, wykorzystując naturalny klimat tętniącej życiem stolicy. Egzotyka Japonki, wyraziste rysy twarzy i naturalnie ciemne włosy idealnie kontrastowały z typowo słowiańską urodą modelki stylisty Tomasza Stycznia, którzy to w duecie występowali w konkursie United Danks Contest. Przypomnijmy, że Tomasz Styczeń zdobył dwa srebrne wyróżnienia we wspomnianym wydarzeniu.

Japan Chic Trendy Hair Fashion (2)

Zarówno stylizacja, makijaż jak i włosy modelek w Japan Chic celowo zostały przygotowane w skrajnych aranżacjach, aby podkreślić możliwości, jakie daje nam zabawa z modą. Trendy aktualnie to nieskończona lista inspiracji, których można szukać w różnych sferach życia, dlatego ideą opisywanej kolekcji fryzur było zaprezentowanie wielu możliwości, z których każdy z nas i to w każdych warunkach może skorzystać. To jednocześnie koncepcje dla zachowawczych, jak w przypadku ponadczasowego „Boba”, jak i tych bardziej odważnych, lubiących niekonwencjonalną koloryzację, ostre cięcia i wyszukane stylizacje!

Japan Chic Trendy Hair Fashion (3)

Japan Chic Trendy Hair Fashion (1)

Zespół współtwórców Japan Chic:
Koncepcja: Anna Kulec-Karampotis
Zdjęcia: Marcin Gorgolewski
Włosy: Trendy Hair Fashion & Ash Hair Make
Makijaż: Sayaka Enmoto
Stylizacja: Robe. A. La. Francaise
Modelki: Shinyong Lee & Jaśmina Bielewicz
Lokalizacja: Tokio 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  13 stycznia 2014 21:12

    Legginsy z pierwszego zdjęcia są wspaniałe!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany