James Holden, NuTone i Luke Abbott – poznaj atmosferę Soho Factory

Na co dzień Soho Factory to tylko półfabryczna hala. Ale właśnie to miejsce zostało wybrane przez organizatorów Audioriver na event z muzyką elektroniczną. Problemem było pokazanie potencjału tego miejsca, w którym na co dzień nie odbywają się imprezy tego typu. Na szczęście znalazło się niezwykłe rozwiązanie: artystyczne zdjęcia wykonane techniką HDR. Zapraszamy do galerii pokazującej miejsce, w którym 4 listopada zagrają m.in. James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott.

Soho-Factory

High Dynamic Range Imaging polega na wykonaniu wielu ekspozycji tego samego kadru: od niedoświetlonych do prześwietlonych. Po komputerowym nałożeniu zdjęć, uzyskujemy bardzo dużą rozpiętość tonalną.

Pomysł na wnętrze: Industrialny salon urządzony sofami z jeansu

Pomysł na wnętrze: Industrialny salon urządzony sofami z jeansu

Gładzie gipsowe i szlifowane kafle, na podłodze parkiet lub panele, do tego ciepłe barwy w odcieniach brązu czy bordo. Dla osób, które chcą zerwać z tym trendem przeznaczony jest styl industrialny, w którym domy i

 event-w-Soho-Factory

 ?Właśnie bogactwo kolorów i detali zainspirowało nas, by użyć tej techniki do pokazania potencjału Soho Factory? ? mówi Łukasz Napora, czyli rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja ? ?Na co dzień w tym miejscu nie odbywają się imprezy klubowe i ludzie nie wiedzą, jak tam jest. W tygodniu jest to pusta, surowa hala. Jednak wchodząc tam, od razu czuć niesamowitą atmosferę. Taką, która aż prosi się o zorganizowanie porządnej imprezy. Szukaliśmy środka wyrazu, który przekażę tę atmosferę ludziom, którzy w Soho Factory nigdy nie byli.?

event-w-Soho-Factory

 Trzy zdjęcia pokazują widok na główny parkiet, dwa pozostałe zrobione są z VIP Roomu. Ich autorem jest Jarek Budyta ? kiedyś bardzo aktywny DJ o pseudonimie Extase.

event-w-Soho-Factory

 Przypomnijmy: 4 listopada w hali numer 15. warszawskiego kompleksu Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25 wystąpią gwiazdy poprzednich edycji Audioriver: James Holden i Nu:Tone. Towarzyszyć im będzie Brytyjczyk Luke Abbott oraz polski support w składzie bshosa, Leon, Cls&Wax, K-Size oraz Simba.

 event-w-Soho-Factory

 Trwa przedsprzedaż promocyjnej puli biletów, których cena wynosi zaledwie 33 zł. Po wyczerpaniu puli i w dzień wydarzenia obowiązywać będzie cena 39 zł. Bilety dostępne są w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn, Media Expert oraz wysyłkowo na www.ticketpro.pl.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  2 sierpnia 2013 20:16

    Niska cena biletów jak na takie wydarzenie.

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  19 kwietnia 2017 04:53

    Lubię muzykę elektroniczną. Świetnie się zapowiada..Na pewno bym ją przeczytała,gdyby nie problemy z oczami. kiedyś pracowałam w bibliotece,miałam dostęp do nowości, i czytałam dniami i nocami. Dzisiaj niestety muszę z tej przyjemności rezygnować. I bardzo tego żałuję.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany