Jakim jesteś typem singielki? Quiz

Nie od dziś wiadomo, że kobieta ma wiele twarzy. Bycie singielką też nie jest jednoznaczne. Zapraszamy do rozwiązania poniższego quizu, aby dowiedzieć się jaki typ singielki prezentujesz. Oczywiście traktujmy to z przymrużeniem oka – nie od dzisiaj wiadomo, ze każda z nas to typ jedyny, niepowtarzalny i wymykający się prostym schematom i klasyfikacjom…

Jakim jesteś typem singielki? Quiz

 

Co myślisz o osobie, która traktuje – wasz 2 miesięczny – związek bardzo swobodnie?

a) Po kolejnym miesiącu znajomości, poruszasz ponownie temat wierności, licząc że partner zrozumie, że chciałabyś przejść na kolejny etap znajomości i chciałabyś poważniejszego związku.
b) W ogóle Cię to nie martwi i także zaczynasz spotykać się z innymi mężczyznami.
c) Każesz wybrać – albo tylko Ty, albo koniec związku.

 

Co myślisz obserwując związki Twoich znajomych ?

a) Nie jesteś pewna, czy te związki mają szansę na długi żywot. W końcu wszystko kiedyś się kończy. Tobie też tyle razy nie wyszło…
b) Cieszysz się ich szczęściem, ale sama nie jesteś gotowa na takie wyzwanie. Bardziej interesuje Cię krótka ale bardzo intensywna znajomość niż poważny monotonny związek
c) Zazdrość. Ty też chcesz być taka szczęśliwa. Marzysz o związku, który będzie trwały i będzie Ci dawać poczucie bezpieczeństwa.

 

Dostałaś zaproszenie na randkę od świetnego faceta, który bardzo Ci się podoba. Z dobrego źródła wiesz o nim, że nie toleruje on stałych związków. Co robisz?

a) Prawdopodobnie pójdę, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zmieni on pod moim wpływem zdania na temat związków, a szkoda by było marnować okazję poznania tak fajnego faceta – szczególnie, że i tak nie ma nikogo bardziej interesującego na horyzoncie.
b) Oczywiście, bo brak zobowiązań pociąga Cię najbardziej. Sama nie jesteś entuzjastką długich – poważnych związków.
c) Nie, bo nie chcesz tracić czas na takie głupoty. Interesują cię tylko poważnie rokujące na przyszłość znajomości

Idąc na imprezę do klubu..:

a) Chcesz chodź na chwilę przemienić się w inną kobietę – uwodzicielkę. Z cichej myszki chcesz zmienić się w kobietę za którą oglądają się inni. Masz już dosyć bycia samej, chcesz aby zwrócona na ciebie uwagę. Jeśli już się wybierasz do klubu to po cichu marzysz, aby natknąć się wreszcie na swojego „Romea”.
b) Chcesz porządnie się wyluzować i dobrze się zabawić w grupie nowych przystojniaków. Delikatny flirt i kilka nowych numerów telefonów od nowo poznanych facetów to to co lubisz najbardziej w weekendowym szaleństwie.
c) Nie lubisz chodzić na imprezy do klubu. to nie twój świat. Wolisz spędzać wieczory z przyjaciółmi. Jednak najchętniej spędzałabyś ten czas w ramionach ukochanego.

 

Czytając czasopisma na jakie porady zwracasz przede wszystkim uwagę?

a) Porady, poświęcone tematyce randkowej m.in. „Jak zachować się na pierwszej randce.”
b) Poświęcone tematyce imprezowej i poradom ubarwiającym życie erotyczne
c) Artykuły pt. jak rozpalić w nim na nowo zainteresowanie i namiętność

 

Czego szukasz w związku?

a) bezpieczeństwa i opieki
b) adrenaliny i przygody
c) prawdziwej miłości ? bratniej duszy

Jakim jesteś typem singielki? Quiz

Twój facet powinien być przede wszystkim:

a) miły i zaradny
b) szalony i dowcipny
c) poważny i odpowiedzialny

 

Twój najdłuższy związek trwał:

a) kilka miesięcy
b) ? związek?? Ja gustuje raczej w luźniejszych ?znajomościach
c) od 9 miesięcy w wzwyż

 

Jesteś singielką, bo:

a) Bo masz już za sobą parę nieudanych związków i coraz częściej brakuje Ci nadziei, że kiedykolwiek to się zmieni?
b) Nie lubisz tłumaczyć się z tego co robisz. Kochasz wolność i możliwość decydowania o sobie. A poza tym uważasz, że nie ma nic przyjemniejszego niż niewinny flirt z nowo poznawanym przystojniakiem.
c) Bo nie spotkałaś jeszcze swojej bratniej dusz, z którą chciałabyś się zestarzeć.

 

Podstawa dobrego związku to:

a) bezpieczeństwo i zaufanie
b) dobra zabawa i ciągłe zaskakiwanie partnera
c) miłość i wsparcie

Odpowiedzi:

Przewaga odpowiedzi A: Przed innymi udajesz, że nie zależy Ci na stałym partnerze, być może nawet w towarzystwie opowiadasz o urokach singlowania i zaletach wiążących się z życiem w pojedynkę. Jednak tak naprawdę wcale nie odpowiada Ci taki stan rzeczy. Do bycia szczęśliwą potrzebujesz mężczyzny, na którym mogłabyś polegać i który w chwili kryzysu objąłby Cię silnym męskim ramieniem i pomógł chociażby w remoncie mieszkania.  Można Cię porównać do postaci Anki Romantowskiej – głównej bohaterki z książki „Klubu Matek Swatek”.

Przewaga odpowiedzi B: Jesteś 100% singielką, uwielbiająca flirt i emocje związane z poznawaniem nowych mężczyzny. O facetach nie myślisz przyszłościowo, nie dążysz do zbudowania z nimi trwałego związku. Lubisz się bawić, a mężczyzn, których spotykasz na swojej drodze traktujesz raczej przedmiotowo. Kontakt z nimi urywasz w momencie kiedy zaczyna brakować Ci „przestrzeni” i przestajesz czuć, że związek z nimi dostarcza Ci wystarczającego poziomu adrenaliny . Tak się dzieje do momentu kiedy nie trafisz na tego jedynego mężczyznę, który tak silnie na Ciebie zadziała, że nie będziesz sobie wyobrażało nikogo innego. Można Cię porównać do postaci Matyldy z „Klubu Matek Swatek”

Przewaga odpowiedzi C : W życiu liczą się dla Ciebie emocje i miłość. W przeciwieństwie do typowych singielek nie tylko dążysz do zbudowania prawdziwego związku, ale również z wytęsknieniem czekasz na tego Jedynego. W związku jesteś więc typowym długodystansowcem, który do spełnienia i dobrego samopoczucie potrzebuje drugiej osoby! Przypominasz trochę Jadwigę – agentkę z „Klubu Matek Swatek”.

 

15 lutego obchodzimy Dzień Singla! Poznaj 5 powodów, dla których warto być singielką!

15 lutego obchodzimy Dzień Singla! Poznaj 5 powodów, dla których warto być singielką!

Wczorajsze Walentynki przez cały dzień przyprawiały Cię o mdłości swą natrętną plastikowo-serduszkową treścią lub przypominały o tym, że nadal jesteś sama? Dzisiejszy dzień będzie zupełnie inny, bo to... Dzień Singla! Zrób sobie prezent, wybierz się

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (219 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  17 czerwca 2015 11:48

  Ja w ogóle nie jestem typem singielki – samej jest bardzo źle 😉

  Odpowiedz
 2. as_sa  17 czerwca 2015 18:45

  Hmm… coś w tym jest 😉

  Odpowiedz
 3. Jaworka  17 czerwca 2015 19:42

  Nie chciała bym być singielką nie pociąga mnie to wolę stały związek oparty na partnerstwie

  Odpowiedz
 4. Uśmiechnij się :)  18 czerwca 2015 09:26

  Kiedyś nie bardzo zależało mi na kimś na stałe, ale przyplątał się jeden taki niebieskooki blondyn i łazi za mną już dwa lata 😉 Nie wyobrażam sobie życia bez Niego 😉

  Odpowiedz
 5. Patriszia  19 czerwca 2015 18:53

  Nie potrafiłabym być singielką. Mojego chłopaka poznałam kiedy byłam nastolatką, więc nawet nie wiem jak to jest być singielką ;p

  Odpowiedz
 6. Kmakolagwa  22 czerwca 2015 15:20

  Bardzo ciekawe.

  Odpowiedz
 7. Anita  27 lipca 2015 18:51

  nie do końca się zgadza 🙂

  Odpowiedz
 8. Hidari11  3 czerwca 2016 06:06

  Typ C- zgadza się, ze liczą się dla mnie uczucia, chcę bratniej duszy i tego Jedynego, ale nie czekam z wytęsknieniem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany